реклама

реклама

Лікарі Другого пологового будинку Черкас вкотре нарікають на недостатнє фінансування медзакладу. Вранці 11 квітня вони вийшли на мітинг до міськради, щоб нагадати про свою проблему владцям, передає кореспондент vikka.ua.

Про недостатнє фінансування медичної установи лікарі КЗ "ЧМПБ "Центр матері та дитини" неодноразово повідомляли та навіть писали петицію до Президента України Петра Порошенка.

942574

Нагадаємо, наприкінці березня міський голова Анатолій Бондаренко вже зустрічався з колективом медичного закладу. Тоді на зустрічі він заспокоїв персонал та спростував чутки про закриття пологового будинку. Мер також пообіцяв допомогти і з фінансуванням, зокрема віднайти кошти в бюджеті на нові ліжка з сучасними матрацами та змінними чохлами.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #9 син Путіна 11.04.2017 22:48
Цитую Сидоров.:
Чиновнику пообіцяти , що п ..рднути.Але коли вже будуть чиновників виганяти з роботи за невиконання обіцянок?До тих пір, поки містяни будуть продовжувати бути лохами.

Та сам ти лошпен...
Оййй та взагалі нічого страшного нема.. оно дороги ремонтувати треба..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Сидоров. 11.04.2017 20:48
Чиновнику пообіцяти , що п ..рднути.Але коли вже будуть чиновників виганяти з роботи за невиконання обіцянок?До тих пір, поки містяни будуть продовжувати бути лохами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Юлия 11.04.2017 17:41
Деньги, выделяемые на объединенный роддом дерибанятся гопкомпанией Стадник-Зеленько. Именно поэтому Стадник как мантру повторяет, что разъединение роддомов нецелесообразно . Ибо поток в его широкий карман денежных знаков значительно уменьшится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Каврай 11.04.2017 16:52
Одного пологового вистачить на найближчі 20 років. На жаль.
А лікарів можна зрозуміти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 пологовий будинок 11.04.2017 15:18
Висловлюємо НЕДОВІРУ головному лікарю Володимиру Зеденьку, начальнику департаменту охорони здоров`я Олегу Стаднику, всій недолугій структурі управління містом. На ключових посадах сидять одні "інваліди", що в місті не має нормальних людей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Толя металл 11.04.2017 15:15
Ще б пак таку годівницю закривають, хто народжував в цьому році підтвердять -- вхідні гроші від 5000грн.до 30 000грн.за пологи чисто в карман. Решту медикаментів купляєш сам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Громада 11.04.2017 15:00
Кожен день в медицині проблеми - навіщо в департаменті сидить Стадник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Тарас 11.04.2017 13:51
Пологові будинки вже давно пора об'єднати, працевлаштувати весь медичний персонал, запустити для міста і області обласний перинатальний центр, об'єднати кошти міста і області. Але містом правлять неосвідчені бездарі, яким похоже вигідна така ситуація, коли бунтівників обіцянками легко схилити на свою сторону. Мер бреше, грошей недає бо їх просто немає, все з'їла комуналка. Ось так! А з "Азотом" мер так і не зустрівся!!! А грошуі там...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Шура. 11.04.2017 12:29
Толя, як завжди,- збрехав! Там відкатів не буде.