реклама
Karabas
реклама
5TV

У дошкільних навчальних закладах Черкас змінили меню. І покращили його, і уніфікували. Упродовж місяця дітей харчують за "єдиним меню". У департаменті освіти та гуманітарної політики кажуть, таким чином звели до мінімуму претензії батьків щодо різниці у меню дошкільних закладів. Щоправда, лише садок санаторного типу залишиться з правом готувати відповідно до потреб своїх вихованців.

10551-300x204

Директор департаменту Ігор Волошин зазначає, що над новим меню працювала тимчасова депутатська комісія щодо якості харчування. Зокрема, меню спільно розробили фахівці департаменту, ДНЗ, санстанції та технологи.

- Варто додати, що на засіданні виконкому ухвалене рішення і щодо збільшення вартості харчування, - розповідає він. - Як і у попередні роки, 60% вартості харчування оплачують батьки. На літній період міська рада додає ще 10% на вітамінізацію меню. Питання якості харчування на постійному контролі міського голови та нашого департаменту.

Так, однакове меню для усіх міських садочків розробили відповідно до рішення виконавчого комітету від 28 лютого "Про встановлення харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на 2017 рік". У ньому збільшена вартість харчування для дітей ясельного віку з 15,56 грн до 16,82 грн, садового віку - з 23,70 грн до 25,62 грн.

- Це меню буде чинним упродовж поточного року, а наступного заплановане його подальше покращення, - говорить завідувачка сектору дошкільної освіти департаменту Любов Доценко.

Нині у "єдиному меню" значно вищий відсоток споживання м'яса та м'ясних продуктів: він зріс із 56% до 75%. Риби - із 58% до 76 %, молока із 52% до 70%, фруктыв - із 13% до 60%, сокыв - із 21% до 42%, сиру кисломолочного - із 56% до 80% та сметани - з 62% до 82%. Натомість зменшене споживання круп та макаронних виробів, інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Хінкалі
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...