реклама Черкащанка
реклама

Практично усі заклади державної та комунальної форми власності в місті Черкаси облаштовані належним чином та є доступними для людей з обмеженими можливостями. Про це «Прочерку» повідомили в департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міськради.

1691404

Так, стовідсотково доступні та обладнані пандусами всі органи місцевого самоврядування (5), заклади охорони здоров’я (15), заклади соціального захисту населення (4), органи пенсійного фонду (2), проте не повністю доступні заклади освіти (з 90 одиниць установ повністю доступні лише 15, що складає 17%), заклади культури (з 24 одиниць установ повністю доступні лише 5, що складає 21%), заклади фізкультури та спорту (з 10 одиниць установ повністю доступні лише 3, що складає 30%).

При цьому у владі запевнили, що на входах до адмінбудвель також наносять маркування першої і останньої сходинок жовтою фарбою, наноситься та відновлюється розмітка місць стоянки для інвалідів, на входах встановлюються звукові маячки для орієнтації руху інвалідів по зору, розміщуються таблички зі шрифтом Брайля щодо номеру поверху в ліфтах тощо.

Але за інформацією представників комітету доступності, який створений і діє в Черкасах, багато пандусів, кнопок виклику тощо облаштовані неналежним чином.

Нагадаємо, що тема доступності споруд для маломобільних груп населення вкотре була піднята в Черкасах після того, як черкащанку мало не вбив мобільний пандус.

Приклад з черкащанкою вкотре вихлюпнув на поверхню і загострив задавнену проблему міста, яке не зовсім пристосоване для маломобільних груп населення, до яких зараховують не лише інвалідів, а й людей, які тимчасово позбавлені можливості повноцінно пересуватися, наприклад, вагітні жінки, мами з колясками, люди, що тимчасово втратили працездатність через травми різного роду.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 Світлана 12.04.2017 18:37
Каждый день, прогуливаясь по центру города, чертыхаюсь, ругаюсь, разбиваю обувь. Что должен чувствовать человек с ограниченными возможностями даже страшно представить. Благодаря бондаренко город просто раскурочен. Но я верю - каждому воздастся по делам его.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Батрахоміомахія 12.04.2017 16:14
Говорила-балакала - сіла та заплакала. З доступністю у Черкасах - повний абзац. Почнімо з того, що проїхати на калясці по черкаських тротуарах не можливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...