реклама

В місті Черкаси Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект «Шлюб за добу». Тим, хто бажає зареєструвати шлюб, не чекаючи місячного терміну, у визначені самостійно строки, слід звернутися (незалежно від місця проживання) до організатора державної реєстрації шлюбу у місті Черкаси – комунального підприємства «Центральний стадіон».

21_big Про це повідомила у «Фейсбуці» начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нона Корж.

Місцезнаходження організатора державної реєстрації шлюбу: м.Черкаси, вул.Смілянська,78, контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2. У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Нагадаємо, 25 березня Черкаси долучили в перелік міст, де можна укласти шлюб за добу. Така можливість з'явилася у черкащан з початку квітня.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...