реклама

реклама

На акцію протесту у Смілі вийшли сьогодні працівники МСЧ №14. Про це інформує «Сміла. Ua».

Кілька десятків людей ненадовго перекрили дорогу на пішохідному переході між центральним ринком та швейною фабрикою.

У такий спосіб медики намагалися привернути увагу влади та громадськості до своїх проблем.

Наразі найголовнішою з них є невиплата зарплати колективу медсанчастини протягом трьох місяців.

Протестувальників підтримали деякі депутати міської та обласної ради, громадські активісти та учасники АТО.

Утім, сміляни так і не долучилися до акції протесту. Зате лаялися майже всі водії, які не могли проїхати дорогою.

Їх заспокоювали місцеві поліцейські, які забезпечували громадський порядок.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 МАРМУТА 22.04.2017 15:28
Якшо не вступити в колективний трудовий спір, то ще довго будети чекати свою зарплату..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Чорний 20.04.2017 10:41
ЧОМУ ПРОФСПІЛКА ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГ О" ЗМОГЛА ЗІБРАТИ ПІДПИСИ У СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ І ВСТУПИТИ В КОЛЕКТИВНИЙ ТРУДОВИЙ СПІР І ТЕПЕР ЗГІДНО ЗАКОНУ МОЖУТЬ СТРАЙКАУВАТИ КООЛИ ЗАХОЧУТЬ І ВИСУВАТИ СВОЇ ВИМОГШИ ?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Не будьте категоричны... 20.04.2017 10:30
Так никто и не говорит, что не надо было выражать протест, просто надо было собрать подписи и вступить в коллективный трудовой спор и бастуйте законно сколько хотите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Просто знаю.... 20.04.2017 10:16
в нас кишенькова профспілка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Владимир 20.04.2017 09:56
Эти люди хоть в такой способ выражают свой протест этой воровской власти.А что делаете вы умники,осуждая их за эти действия?Хотя о чём я-это как раз тот авангард,которы й будет служить любой власти,а точнее прислуживать,за "сладости" из барского стола."Служить бы рад,-прислуживаться тошно!"А теперь -ФАС!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Лось 20.04.2017 08:54
Для того щоб їхати в роБочий час під ВР треба вступити в колективний трудовий спір, в першу чергу...а потім висувати свої вимоги...Треба Закони УКрани знати і не порушувати їх....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 МЕДПРАЦІВНИК 20.04.2017 08:27
Наш головний лікар тупо сидить в своєму кабінеті і ні до кого із влавди не звертавться за допоморгою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Сидоров. 19.04.2017 20:49
А чому вони у Смілі перекривають дорогу і протестують.Чим Сміла їм може допомогти? Нехай їдуть під ВР, і там висувають і відстоюють свої вимоги. Так буде дієвіше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 НСПП 19.04.2017 16:26
Для того щоб страйкувати і висувати свої вимоги, потрібно було згідно закону України "Про вирішення колективних трудови спорів" вступити в колективний трудовий спір, в першу чергу