реклама

У ведучих Євробачення-2017 розпочинається найвідповідальніший період репетицій. Про те, як відбувається підготовка і про свої задуми вони розповіли під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, інформує сайт управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

0692a4e584defe6544ca2abbf7dd2502_L

Ведучі Володимир Остапчук, Олександр Скічко і Тімур Мірошниченко розповіли, що готують велику кількість сюрпризів на усі етапи шоу. Вони детально переглядали відео з попередніх конкурсів, аналізуючи помилки і «фішки» ведучих. «Копіювати ми точно нікого не будемо, це неправильно з точки зору професійної етики», – запевняє Тімур. «Один із основних закидів до нас був, чи зможемо ми перевершити виступ Монса і Петри у 2016 році. Ні, це не наша мета. Наша мета – показати український варіант, показати, що ми європейці, показати, що у нас є таланти, що Україна – велика, європейська і різнобічна. Гасло «Євробачення»Celebrate diversity  якраз і виливається майже в усіх наших номерах», – розповів Володимир.

За словами хлопців, дівчат серед ведучих немає «не тому, що так планувалося, а тому що так сталося». Їх відібрали за такими критеріями як рівень знання англійської, телевізійний досвід, уміння працювати у прямому ефірі, стресостійкість і вміння працювати у команді. «Це вперше за всю історію Євробачення ведучими будуть три хлопці, троє чоловіків. Приємно вносити щось нове», – зазначив Олександр.

Завдяки спільним заняттям з англійської і репетиціям ведучі бачаться майже щодня. «Зараз Євробачення – це те, з чим ти прокидаєшся і з чим ти лягаєш спати – ти або переглядаєш виступи учасників, або відпрацьовуєш англійську мову», – каже Олександр.

Більшість репетицій відбуваються у звичайному спортзалі. Усі рухи відпрацьовуються до найдрібніших деталей. «Це не просто 2-3 ведучих, які виходять на сцену, а величезна робота величезної кількості людей. Найскладніше – з’єднати все це. Ми все настільки прораховуємо, що після цього виключено, що щось піде не так»,  – розповідає Володимир..

Нагадаємо: двоє з трьох ведучих цьогорічного «Євробачення» - з Черкащини. Черкащанин Олександр Скічко – актор, пародист, шоумен і ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна». Уманчанин Володимир Остапчук у рідній Умані закінчив філфак педуніверситету і викладав англійську мову у місцевому аграрному університеті, а пізніше перебрався в Київ, став радіо- та телеведучим і нині веде ранкове шоу на ТБ.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #3 Уманский Еврей 21.04.2017 02:18
У кого война, а у этих праздник. Ну, ну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 СОЛДАТ 20.04.2017 15:58
Цитую черкащанка:
Гей, трио!!!

А ты смотрю знаток ;-) Мужика небось уже лет 5 небыло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 черкащанка 20.04.2017 15:14
Гей, трио!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...