реклама

реклама

Центральний музей Державної прикордонної служби України при Навчальному центрі ДПСУ в Оршанці під Черкасами поповнився новою експозицією – «бандерівською» криївкою, яка відтворює побут вояків Української повстанської армії, повідомляє офіційний сайт управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

daf30d03da42a5291604b3fcca07f0d0_L

Експозиція імітує підземний бункер, зроблений з колод і вритий шаром землі для маскування. На стінці – зброя, одяг, на полицях – посуд і книги, а ще – закріплена граната, до якої легко дотягнутися в мить небезпеки.

У бункері – двоє: лежить поранений, вкритий шинеллю, а поруч його побратим, що сидить за столом, друкує листівку від імені українського народу, який не здолати…

– Путін щось там розповідав про те, що у Росії «нєт граніц», – то в українця кордон від окупанта всюди, де зазіхають на його землю. Та й гасло «Слава Україні! Героям слава!» – і нині живе. Так що експозиція УПА прикордонникам не чужа, – коментує фахівець з музейної справи Олег Бойко, який виступив консультантом під час формування експозиції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #20 про-черк 23.04.2017 14:14
ЦІКАВО ! ТАМ ДОКУМЕНТИ НІМЕЦЬКОГО КОМАНДУВАННЯ ЧИ "СПОГАДИ В"ЯТРОВИЧІВ " ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Дивні справи 23.04.2017 10:23
Невже скоро зроблять ще поряд експозицію про партизан-ковпаківців? Чи це вже не кошерно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Чтч 22.04.2017 22:04
Цитую Я черкащанин:
Цитую горобець:
ТІЛЬКИ НА ЧЕРКАЩИНІ ВОЯКАМИ УПА У ДРУГУ СВІТОВУ І НЕ ПАХЛО ,,,,

Не пиши того, чого не знаєш! Краще піди в бібліотеку, в краєзнавчий відділ, і почитай. Там про діяльність УПА на Черкащині матеріалів достатньо.

І всі вони висмоктані з пальця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Я черкащанин 22.04.2017 20:48
Цитую Сэло, йыдь додому !:
Цитую Я черкащанин:
Для особо городских повторяю: в отделе краеведения. Например, в областной научной библиотеке им. Шевченко.

Это про сочинения вьятровичей речь ? А сказки о "неземной любви" бандеровцев и евреев того же автора там тоже есть ? Так им как раз место в отделе фантастики

Идите и посмотрите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Сэло, йыдь додому ! 22.04.2017 20:09
Цитую Я черкащанин:
Для особо городских повторяю: в отделе краеведения. Например, в областной научной библиотеке им. Шевченко.

Это про сочинения вьятровичей речь ? А сказки о "неземной любви" бандеровцев и евреев того же автора там тоже есть ? Так им как раз место в отделе фантастики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Я черкащанин 22.04.2017 19:14
Цитую Сэло, йыдь додому !:
Цитую Я черкащанин:
Цитую горобець:
ТІЛЬКИ НА ЧЕРКАЩИНІ ВОЯКАМИ УПА У ДРУГУ СВІТОВУ І НЕ ПАХЛО ,,,,

Не пиши того, чого не знаєш! Краще піди в бібліотеку, в краєзнавчий відділ, і почитай. Там про діяльність УПА на Черкащині матеріалів достатньо.

И в каком отделе это искать ? В отделе ненаучной фантастики ?

Для особо городских повторяю: в отделе краеведения. Например, в областной научной библиотеке им. Шевченко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Сэло, йыдь додому ! 22.04.2017 18:56
Цитую Я черкащанин:
Цитую горобець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Я черкащанин 22.04.2017 18:43
Цитую горобець:
ТІЛЬКИ НА ЧЕРКАЩИНІ ВОЯКАМИ УПА У ДРУГУ СВІТОВУ І НЕ ПАХЛО ,,,,

Не пиши того, чого не знаєш! Краще піди в бібліотеку, в краєзнавчий відділ, і почитай. Там про діяльність УПА на Черкащині матеріалів достатньо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 горобець 22.04.2017 18:10
ТІЛЬКИ НА ЧЕРКАЩИНІ ВОЯКАМИ УПА У ДРУГУ СВІТОВУ І НЕ ПАХЛО ,,,,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 В яблочко! 22.04.2017 13:09
Цитую Сэло, йыдь додому !:
Ану давайте мовкайте, xxLoбыдлыки. А то совсем чё-то не по униатски=украински получается

Бандерівці, простреливши "селу" низ спини, позбавили його останніх мізків, які воно, як і кожен затятий путлєровець, зберігало у п'ятій точці :lol: