реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Завод, який має грошовий обіг в 1 млрд грн на рік і щороку сплачує у бюджет близько 200 млн грн, відкрив сьогодні для журналістів голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Виробництво

Керівник області відвідав із робочим візитом два майданчика виробничих потужностей компанії «Укравіт» – «Фабрику агрохімікатів» і підприємство, де для цих агрохімікатів виробляють тару.

«Укравіт» виробляє засоби захисту рослин, мікродобрива та засоби від побутових шкідників передусім для українського ринку, а також для Грузії та Молдови. Підприємство вже зараз дає робочі місця 250 працівникам і динамічно розвивається: зараз відбувається обладнання нових виробничих корпусів, сучасної лабораторії і конференц-зали для науковців.

– Черкаси відомі як місто хіміків. Сьогодні змінюються технології, підходи до виробництва, – зазначив Юрій Ткаченко. – Підприємства в усьому світі переоснащують. Ми всі знаємо про проблеми з черкаським «Азотом». Тут, на «Укравіті» ми бачимо інший, позитивний приклад роботи промислового підприємства. Досвід цієї компанії показує, як у сьогоднішніх умовах можна, застосовуючи працю наших науковців, інженерів, робітників, випускати продукцію, яка може успішно конкурувати на світових ринках.

Останнім часом підприємство щороку збільшує обсяги виробництва продукції на тисячу тонн, за останні роки приблизно удвічі збільшило кількість робочих місць.

Власник «Укравіту» Віталій Ільченко родом із Житомирщини, проте для ведення бізнесу ще у 2003 році обрав Черкаси, де хімічна промисловість завжди була на висоті.

– Цього року ми запускаємо ще один виробничий цех, що дасть можливість збільшити об’єми виробництва удвічі, – похвалився в коментарі журналістам Віталій Ільченко. – Цього року плануємо додатково створити ще 50 робочих місць.

За словами пана Ільченка, продукцію, яку виробляє його підприємство, в Україну традиційно на 100% завозили з-за кордону. Зараз «Укравіт» уже «відвоював» 7% українського ринку й зупинятися на цьому не збирається.

– У нас підприємці воліють займатися торгівлею. Але якщо тільки торгувати й нічого не виробляти, економіки в Україні не буде, – впевнений Віталій Ільченко.

Під час відвідин підприємства Юрій Ткаченко наголосив, що завдання обласної влади – максимально сприяти підприємцям, в тому числі в питаннях оформлення земельних ділянок, стосунках з органами місцевого самоврядування. За його словами, Віталій Ільченко є прикладом соціально відповідального бізнесмена, який не лише вкладає в економіку області інвестиції, а й є автором низки ініціатив, спрямованих на просування в бізнес-середовищі ідеї роботи саме на Черкащині. Зокрема, він став одним із співорганізаторів та донорів Агенції регіонального розвитку області.

Ткаченко

Виробництво2

Виробництво3

реклама

Коментарі  

 
0 #4 Нерошенко 27.04.2017 11:41
Заручники Держави на середньовічній мануфактурі, праця "на їду".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Коваль 25.04.2017 12:43
І ЩО МІГ ТКАЧЕНЯН ПОКАЗАТИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Автор 22.04.2017 20:49
Саме там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Реаліст Комаров 22.04.2017 19:47
Де ж воно розміщене? Хіба що по Сурикова, за 2 чергою Хімволокна...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр