реклама

На Черкащині стартував прийом заявок на екологічний конкурс «Україна в стилі еко». Його мета – формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню та становленню нових ідеалів. Про це пише "Громче".

eco-636x423

У конкурсі враховують проекти, підготовлені громадськими об’єднаннями екологічного спрямування, органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами, навчальними закладами та природознавчими гуртками учнівської молоді. Не розглядаються проекти, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.

Кількість переможців проекту визначать, виходячи з обсягу коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету. Проте розраховують не більше 30 тис. грн на один проект.

Документи на участь у конкурсі «Україна в стилі еко» приймають з 19 квітня до 19 травня. Заявки просять надсилати за адресою: вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 або електронкою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальнішу інформацію про конкурс можна прочитати ТУТ.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...