реклама
Книжковий фестиваль
реклама
Жіночі старти

Наразі ТОВ «НВФ «Урожай» вивчає питання щодо інформації відносно мору бджіл в межах орендованих земель Лисянської філії «Урожаю». Зразки бджіл передано на лабораторні дослідження і нині підприємство чекає їх результатів.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит «Прочерку» до підприємства. Нагадаємо, що 2 травня в с. Чаплинка (Черкаська обл., Лисянський р-н.,) на приватних пасіках почали масово гинути бджоли – долітали до вуликів або до подвір’я і падали мертвими, спостерігався масовий мор. Про це «Прочерку» повідомив пасічник Микола Сухоярський.

На підприємстві стверджують, що були проведені зустрічі директора Лисянської філії Петра Білозорова, начальника управління сільського господарства Віктора Грабового з пасічниками, на пасіках яких виявлено мор бджіл. Після звернення жителів Чаплинки щодо загибелі бджіл у пасічників населенню було надано роз’яснення про обробіток посівів озимого ріпаку в селах Боярка, Чаплинка та Вотилівка та надані відповідні документи.

«Додатково повідомляємо про те, що обробіток посівів озимого ріпаку проводився ввечері та нічний час 27.04.2017 року відповідно до ст. 6.1.5. Державні санітарні правила ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (роздруківка руху оприскувачів по GPS по полях і по годинах  надається). Після отримання результатів лабораторних досліджень буде відправлена повна відповідь на даний запит. Результати очікуються наприкінці травня», – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...