реклама Черкащанка
рекламаЯскравим прикладом участі безробітних у громадських та тимчасових роботах є історія демобілізованого учасника АТО Віталія Шокотько, який восени минулого року звернувся за допомогою у пошуку роботи до Черкаського районного центру зайнятості.

Під час відвідування інформаційно-роз’яснювальних семінарів, тренінгів фахівці центру, до остаточного вирішення питання щодо працевлаштування, запропонували тимчасовий альтернативний варіант додаткового заробітку – участь в оплачуваних громадських роботах. Протягом 4-х місяців 2017 року чоловік з великим ентузіазмом попрацював на благо рідного села.

«На пропозицію взяти участь у громадських роботах при Дубіївській сільській раді я відразу погодився, тому що це мій рідний край, село мого дитинства. Під час різнопланових робіт я заготовляв дрова для дитячого садочку, виконував підсобні роботи з ремонту Будинку культури, долучався до облаштування спортивного майданчика та прибирав прилеглу територію. Зробивши свій внесок, хоча й невеликий, в благоустрій Дубіївки я відчув себе потрібним громаді, а ще отримав матеріальне заохочення», - прокоментував Віталій.

За час роботи чоловік зарекомендував себе працелюбним, уважним і добросовісним працівником, тому вже невдовзі Віталій працевлаштувався на постійне місце роботи на посаду робітника з комплексного обслуговування будинків.

Наполегливість та завзятість у досягненні мети це реально, а працівники центру зайнятості на шляху до успіху допоможуть.

Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр