реклама Черкащанка
рекламаАктуальні вакансії охоронників, завантажувачів і відвантажувачів сушарок презентував днями під час організованого Кам’янським районним центром зайнятості ярмарку вакансій, місцевий роботодавець Кам’янщини – Жаботинський цегельний завод, який на початку 2017 року відновив свою діяльність. У заході взяли участь 18 безробітних осіб.

фото

Про це "Прочерку" повідомила прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості з посиланням на Кам’янський РЦЗ.

Виконувач обов’язків директора реконструйованого підприємства Євген Мельничук познайомив присутніх зі специфікою майбутньої виробничої діяльності, перспективами розвитку, зосередив увагу на умовах та графіку роботи, рівні заробітної плати, охарактеризував вимоги до вакантних посад та надав вичерпні відповіді на питання, що виникали в ході спілкування.

– На сьогодні в нас є великі плани на перспективу. Застосування у виробничому процесі новітнього європейського обладнання дозволить виробляти цеглу стандартів світового рівня. З особливою відповідальністю ми будемо стежити за дотриманням технології виготовлення продукції на всіх її етапах. Тому нам потрібні сумлінні працівники, які зможуть забезпечити вдалий старт підприємству та подальшу його діяльність. Згодом ми плануємо розширюватися і набирати більший штат персоналу, – повідомив Євген Мельничук.

На ярмарку вакансій виконувачка обов’язків директора районного центру зайнятості Тетяна Бурдєєва відзначила, що метою проведення таких заходів є максимальне поєднання інтересів роботодавця та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Пошукачі роботи зацікавилися пропозиціями роботодавців та виявили бажання поспілкуватися з ними індивідуально. За результатами співбесід 5 безробітним видано направлення на працевлаштування.

Наприкінці заходу всі дійшли висновку, що лише спільними зусиллями та взаємовигідною співпрацею досягається необхідний результат.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр