реклама
5TV

План дій задля врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго» схвалили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її сьогодні провів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Напередодні очільник області зустрівся з керівниками структурних підрозділів підприємства. Вони повідомили, що розпочали страйкові дії через невиплату заробітної плати. Натепер «Черкасиобленерго» заборгувало працівникам понад 99 млн грн. Окрім того, на сьогодні не зареєстровані податкові накладні на понад 90 млн грн через конфлікт довкола керівника підприємства.

– Ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго», може призвести до припинення електропостачання низки об’єктів області, зокрема підвищеної небезпеки, – зауважив голова Черкаської ОДА. – У страйковому стані підрозділи підприємства не виконуватимуть відновлювальні роботи в електромережах. А тому комісійно ми схвалили план дій задля унеможливлення виникнення надзвичайних ситуацій. Також запропонували своє бачення врегулювання ситуації на підприємстві.

Зокрема, комісія запропонувала «Черкасиобленерго» порушити перед НКРЕКП клопотання про перегляд алгоритму надходження коштів на рахунок енергопостачальника. А районні державні адміністрації та виконкоми місцевих рад зобов’язала терміново повідомляти обласну державну адміністрацію про припинення електропостачання на їхніх територіях.

– Окреме питання – врегулювання відносин «Черкасиобленерго» з «Азотом», – сказав Юрій Ткаченко. – Маємо створену комісію, відповідно до рекомендацій Держенергонагляду України, щодо перегляду екологічної броні по області. Тобто мінімального рівня споживання електроенергії, що забезпечує передумови для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Зменшення екоброні «Азотом» дасть змогу виконати умову НКРЕКП задля перегляду алгоритму розрахунку «Черкасиобленерго» з ДП «Енергоринок». Бо нині всі кошти нашого підприємства туди перераховуються автоматично. Зміна цього алгоритму дозволить розпочати виплату зарплати працівникам. Окрім того, «Черкасиобленерго» спільно з «Азотом» мають врегулювати питання щодо енергопостачання об’єктів останнього та реструктуризації заборгованості за спожиту електроенергію.

Додамо, що сьогодні в Кабінеті Міністрів України відбудеться нарада щодо вирішення проблемних питань ПАТ «Черкасиобленерго». У ній візьме участь голова Черкаської ОДА. Про результати буде поінформовано додатково.

Про це повідомили в Черкаській ОДА.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 СОЛДАТ 29.05.2017 18:14
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:

.... И читайте Конституцию - регулирование отношений собственности, как и вообще все экономические вопросы, к полномочиям Президента сегодня никакого отношения не имеют - этим занимаются парламент и правительство. Это - во-первых. А во-вторых - какое отношение к функциям Президента имеют Ваши выдумки про намерения Порошенко подгрести под себя Азот? Назовите хоть одно предприятие в Украине, которым завладел Порошенко после того как стал Президентом. Нет таких? Так на фига трындеть? У меня много претензий к Порошенко, а за черкасскую БПП с Радиком и Ко его удавить мало. Но брехать НЕ НАДО!

А кто тебе сказал что у меня есть информация про намерения Порошенко?.Так же как и нет достоверной информации о том, чем он завладел.Расслабься.Никому твой "Азот" не нужен. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 СОЛДАТ 29.05.2017 18:09
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:
Судячи з того наскільки все довго і заплутано в цій історіі,мови про появу Державного підприємства "Черкасиобленерг о"і Державного підприємства "Азот"не ведеться.Абсолютно не здивуюсь, якщо незабаром з"являться ПрАТ "Рошен -Черкасиобленерг о"і ПрАТ "Рошен-Азот". ;-)

Ага! Воры - фирташевские, но виноват - порошенко?

Порошенко - президент краіни,тобто - людина якій народ цієі краіни ДОВІРИВ виконувати прописані Конституцією функціі.Якщо ці функціі виконуються не належним чином то значить - ВИННИЙ.Ще питання будуть? ;-)

Так. будуть до тебе. Скількит платять підшакалику ??

Бульбо!-я тут пишу коменти не за гроші.Мені просто приємно спостерігати як ти помаленько втрачаєш залишки розуму.Скільки платять можеш спитати у своіх "соратників" яким ставиш плюсики.Іх тут правда небагато і у кожного по кілька "псевдонімів" але вони тобі точно скажуть правду. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Боня 26.05.2017 19:50
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:
Судячи з того наскільки все довго і заплутано в цій історіі,мови про появу Державного підприємства "Черкасиобленерг о"і Державного підприємства "Азот"не ведеться.Абсолютно не здивуюсь, якщо незабаром з"являться ПрАТ "Рошен -Черкасиобленерг о"і ПрАТ "Рошен-Азот". ;-)

Ага! Воры - фирташевские, но виноват - порошенко?

Язон,я понимаю Вашу иронию.но если серьёзно,то порошенко узурпировав власть в стране,преврати в её(страну)в объект стрижки бабла ,то есть тупо обогащается на развалинах страны.Поэтому оно несёт персональную ответственность за то,что оно сотворило со страной.Ну а кто мы,мы терпилы,наблюда вшие,как бы со стороны, на своё же уничтожение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 язон 26.05.2017 18:31
Цитую СОЛДАТ:
Порошенко - президент краіни,тобто - людина якій народ цієі краіни ДОВІРИВ виконувати прописані Конституцією функціі.Якщо ці функціі виконуються не належним чином то значить - ВИННИЙ.)

Выбирали не самодержца и не фюрера - а Президента, с выписанными в Конституции полномочиями - которые перед выборами обрезали через изменение этой самой Конституции. И читайте Конституцию - регулирование отношений собственности, как и вообще все экономические вопросы, к полномочиям Президента сегодня никакого отношения не имеют - этим занимаются парламент и правительство. Это - во-первых. А во-вторых - какое отношение к функциям Президента имеют Ваши выдумки про намерения Порошенко подгрести под себя Азот? Назовите хоть одно предприятие в Украине, которым завладел Порошенко после того как стал Президентом. Нет таких? Так на фига трындеть? У меня много претензий к Порошенко, а за черкасскую БПП с Радиком и Ко его удавить мало. Но брехать НЕ НАДО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 бульба 26.05.2017 18:17
Цитую СОЛДАТ:
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:
Судячи з того наскільки все довго і заплутано в цій історіі,мови про появу Державного підприємства "Черкасиобленерг о"і Державного підприємства "Азот"не ведеться.Абсолютно не здивуюсь, якщо незабаром з"являться ПрАТ "Рошен -Черкасиобленерг о"і ПрАТ "Рошен-Азот". ;-)

Ага! Воры - фирташевские, но виноват - порошенко?

Порошенко - президент краіни,тобто - людина якій народ цієі краіни ДОВІРИВ виконувати прописані Конституцією функціі.Якщо ці функціі виконуються не належним чином то значить - ВИННИЙ.Ще питання будуть? ;-)

Так. будуть до тебе. Скількит платять підшакалику ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 СОЛДАТ 26.05.2017 14:05
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:
Судячи з того наскільки все довго і заплутано в цій історіі,мови про появу Державного підприємства "Черкасиобленерг о"і Державного підприємства "Азот"не ведеться.Абсолютно не здивуюсь, якщо незабаром з"являться ПрАТ "Рошен -Черкасиобленерг о"і ПрАТ "Рошен-Азот". ;-)

Ага! Воры - фирташевские, но виноват - порошенко?

Порошенко - президент краіни,тобто - людина якій народ цієі краіни ДОВІРИВ виконувати прописані Конституцією функціі.Якщо ці функціі виконуються не належним чином то значить - ВИННИЙ.Ще питання будуть? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 язон 26.05.2017 13:40
Цитую Сільський голова:
Я диавуюсь взагалі навіщо нам такий губернатор,який нічого сам не може вирішити і ухиляється від вирішення нагальних питань жителів області. Ддля чого було створювати комісію, щоб та запропонувала «Черкасиобленер го» порушити перед НКРЕКП клопотання про перегляд алгоритму надходження коштів на рахунок енергопостачаль ника.Якщо «Черкасиобленер го» місяіуць тому назад зверталася в НКРЕП із цим питанням і ій було відилвлено. Чому губепнатор особисто сам не звернувся НКРЕП, або навіть до Прнезидента і Премьєр Міністра....Ткаченян в нас тютя матютя настояща, пусте місце

Вы всерьёз верите, что достаточно Ткаченко зайти в НКРУ и топнуть ножкой - и сразу все вопросы решатся, просто он, гад, ленится? Комиссия нужна - чтобы выработать такой документ, найти такие аргументы, от которых НКРУ не сможет отмахнуться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 язон 26.05.2017 13:36
Цитую СОЛДАТ:
Судячи з того наскільки все довго і заплутано в цій історіі,мови про появу Державного підприємства "Черкасиобленерг о"і Державного підприємства "Азот"не ведеться.Абсолютно не здивуюсь, якщо незабаром з"являться ПрАТ "Рошен -Черкасиобленерг о"і ПрАТ "Рошен-Азот". ;-)

Ага! Воры - фирташевские, но виноват - порошенко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 язон 26.05.2017 13:34
Цитую Logotip:
А що значить - зменшення екоброні? Жителям уже пора збирати манатки та валити звідси, не чекаючи другого Чорнобиля?

Екоброня - обмеження на споживання електрики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Сільський голова 19.05.2017 09:05
Я диавуюсь взагалі навіщо нам такий губернатор,який нічого сам не може вирішити і ухиляється від вирішення нагальних питань жителів області. Ддля чого було створювати комісію, щоб та запропонувала «Черкасиобленер го» порушити перед НКРЕКП клопотання про перегляд алгоритму надходження коштів на рахунок енергопостачаль ника.Якщо «Черкасиобленер го» місяіуць тому назад зверталася в НКРЕП із цим питанням і ій було відилвлено. Чому губепнатор особисто сам не звернувся НКРЕП, або навіть до Прнезидента і Премьєр Міністра....Ткаченян в нас тютя матютя настояща, пусте місце