реклама

Бездіяльність виконавчих комітетів Канівської, Корсунь-Шевченківської та Золотоніської  міських рад щодо не перегляду норм надання послуг з вивезення побутових відходів містить ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, органами місцевих самоврядувань не переглядалися норми надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів.

Така бездіяльність може призвести до стягнення підприємствами, які надають послуги з вивезення побутових відходів, необгрунтованої плати за надані послуги.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації переглянути норми надання послуг з вивезення побутових відходів у відповідності до вимог чинного законодавства.

Про результати розгляду рекомендацій виконавчі комітети Канівської, Корсунь-Шевченківської та Золотоніської  міських рад мають повідомити територіальне відділення у тримісячний строк, інформує прес-служба Черкаського обласного відділення АМКУ

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...