реклама

Одним із пріоритетних напрямків роботи Катеринопільського районного центру зайнятості є розвиток підприємницьких ініціатив колишніми безробітними.

фото

З метою активізації зусиль клієнтів щодо пошуку роботи фахівцями центру зайнятості проводяться масові та інформаційно-довідкові заходи - круглі столи, ярмарки вакансій, дні відкритих дверей тощо. Також велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять навчальні семінари та тренінги щодо основ підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості населення.

«Протягом 2016 та січня-квітня 2017 років, за сприяння центру зайнятості, на Катеринопільщині організували власну справу як суб'єкти підприємницької діяльності 6 осіб, з них 4 демобілізовані учасники АТО, 1 внутрішньопереміщена особа та 1 особа з обмеженими можливостями. Захистивши успішно свої власні бізнес-ідеї молоді підприємці успішно реалізували свій потенціал у різноманітних сферах діяльності – це роздрібна торгівля, надання перукарських послуг, розведення бджіл та продаж продукції бджільництва, вирощування дерев та ягід, надання послуг з перевезення на таксі та відгодівля і реалізація свиней», - повідомила директор районного центру зайнятості Тетяна Кондратенко.

Яскравим прикладом того, що підтримка служби зайнятості дає позитивний результат є місцеві підприємці – Олег Онойко та Владислава Козлова.

Демобілізований учасник АТО Олег Онойко після проходження військової служби в Збройних Силах України вирішив незалежно і самостійно планувати власний заробіток. Скориставшись послугами центру зайнятості та успішно захистивши власну бізнес-ідею чоловік розпочав займатися вирощуванням плодових дерев та ягідних кущів. На цей час планує взяти участь у програмі підтримки розвитку підприємництва у сфері сільськогосподарського виробництва та отримати матеріальну підтримку з боку органів місцевого самоврядування на відшкодування посадкового матеріалу.

«Відкриття бізнесу – непростий крок, який потребує професійних знань, умінь та капіталовкладень. Але той, хто вирішив ризикнути, зазвичай отримує і роботу, і заробіток», - прокоментував Олег Онойко.

За сприяння центру зайнятості своє «місце під сонцем» знайшла і Владислава Козлова, яка залишивши власну домівку на сході України та улюблену роботу, переїхала на Катеринопільщину. Після невдалих спроб знайти роботу, яка б задовольняла і морально, і матеріально, вирішила відкрити свою власну справу. На сьогодні жінка відкрила власну перукарню.

«Саме самозайнятість для мене відкрила нові перспективи і великі можливості. Я отримала певну незалежність та змогу проявити свої приховані здібності. Взагалі Професія перукаря була і залишається досить престижною та затребуваною. А вдало підібрана зачіска здатна змінити не тільки зовнішність, але й внутрішній стан, людини, зробити її щасливішою. Тому я зі свою командою допомагаю відвідувачам окрім отримання задоволення своїм зовнішнім виглядом, виховати естетичний смак до вишуканості», - ділиться враженнями Владислава.

Хоча заклад працює не так давно, однак професіоналізм його господині в Катеринополі вже встигли оцінити по достоїнству.

Ці яскраві приклади ще раз доводять, що колишні безробітні, в тому числі і демобілізовані учасники АТО, успішно адаптуються до сучасного ринку праці, отримують підтримку від служби зайнятості та втілюють свої мрії в реальність.

Катеринопільський РЦЗ

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...