реклама

реклама

Олег Островський, який очолював управління культури Черкаської облдержадміністрації з 16 травня 2016 року, звільнений за згодою сторін з 18 травня. Цю інформацію у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» підтвердив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

974a1b13cc7128d09bc402884ed69730

- Після того, як визначиться переможець конкурсу на посаду начальника Департаменту (департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю — ред.), буде оголошено конкурс на начальника управління культури, — відзначив Віталій Володимирович.

Коментар самого Олега Анатолійовича поки не вдалося отримати, оскільки він не бере слухавку. Тому невідомо, чи брав він участь у конкурсі на посаду керівника Департаменту.

Відзначимо, на нещодавній прес-конференції Олег Островський повідомив, що після того, як він вийшов з лікарняного, він дізнався, що його перевели на іншу посаду — начальника управління культури, а його заступника призначили керівником новоствореного департаменту, якому й буде підпорядковуватися управління культури.

До слова, до призначення Олега Островського на посаду, галузь культури області довгий час залишалася без очільника.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #18 Люстратор 25.05.2017 10:06
Кажуть, шаступним начальником "культуристів" буде якийсь Шадрін чи Шалькін. Якщо це той, на кого я думаю - то це зовсім молодий, чорнявий чубом і сірий за натурою клерк - зростом як Островський, тільки удвічі товщий :-) Ніде й нічим себе не проявив, окрім того, що взятий на службу Тулубом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 правда 25.05.2017 01:30
Свобода обламалвсь,спра вжні козаки не боягузи,пане Островський, вони перед гнидами не здаються
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 правда 25.05.2017 01:28
скоро отримаємо нову марионетку для Сухового.ОДА гниє,тепер творять новий департамент деребанити з людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 СОЛДАТ 21.05.2017 21:24
Ти такий же житель Чигиринщини (судячи з твого "базару") як я житель Японіі.Мабуть колись він тебе ганяв як рябого цуцика. :-)Слушай сюда-терпило,под погонялом зольдат,ты под кого косишь,под зк? Такие как ты- питоры,попадая туда где много не базарят,а за базар отвечают,чалятс я у параши.Какой ты на хер солдат, скорее всего чл///////ник.
Под зк "косишь" как раз ты, ущербный.Словечек блатных даже где-то нахватался.Ты вообще чьих будешь петушило? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Чигиринец 21.05.2017 18:46
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чигиринец:
Ти такий же житель Чигиринщини (судячи з твого "базару") як я житель Японіі.Мабуть колись він тебе ганяв як рябого цуцика. :-)

Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чигиринец:
[quote name="черкащанка"]Островский может выиграть любой суд. Такой беспредел может быть только при таких швондерах.
Не идализируйте островского,не зная его гнилой сущности-это вам говорю я-житель Чигиринщины,зна ющий эту гнилую постать не по наслышке.

Ти такий же житель Чигиринщини (судячи з твого "базару") як я житель Японіі.Мабуть колись він тебе ганяв як рябого цуцика. :-)
Слушай сюда-терпило,под погонялом зольдат,ты под кого косишь,под зк? Такие как ты- питоры,попадая туда где много не базарят,а за базар отвечают,чалятс я у параши.Какой ты на хер солдат, скорее всего чл///////ник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Бадьорий 21.05.2017 15:10
Цитую Чигиринец:
Цитую черкащанка:
Островский может выиграть любой суд. Такой беспредел может быть только при таких швондерах.
Не идализируйте островского,не зная его гнилой сущности-это вам говорю я-житель Чигиринщины,зна ющий эту гнилую постать не по наслышке.

Та забембав ти вже писати одне й те саме! Під всіма статтями комент тільки один! Вигадай вже ,щось більш цікаве!Ти ж бачиш тільки мінусують :lol: Не позорься!А Островский молодець!Є за ,що його поважати!Всю гниль вивернув на людське око!Тепер чухаємо лоба!Нажаль губернатору думка людей до одного міста,він свої ділішкі проверта!А От Островський й заважав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 СОЛДАТ 21.05.2017 13:45
Цитую Чигиринец:
Цитую черкащанка:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Чигиринец 21.05.2017 09:50
Цитую черкащанка:
Островский может выиграть любой суд. Такой беспредел может быть только при таких швондерах.
Не идализируйте островского,не зная его гнилой сущности-это вам говорю я-житель Чигиринщины,зна ющий эту гнилую постать не по наслышке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Кузьма 21.05.2017 09:47
Цитую Зритель:
Почитав комменты видно как люди ненавидят это шобло - суховой балабол и коваль.один ткаченко сидит в сторонке ему все нравится :lol: :-x :-x :-x полное разочарование в губернаторе. Надеюсь что вас всех скоро не будет

уважаемый,ткаче нко будет сидеть до тех пор,пока будет нравиться его куратору- ковальчуку и той прошмандовке геращенко-активистке,комс омолке и просто истеричке.Так что- это недорозумение под надёжной крышей-пока.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Кован 20.05.2017 22:16
Може він і не вмів бути чиновником,одна к робив свою справу щиро та й патріот справжній.
А в Ткаченка і к в голові тільки власний бізнес,а область занепадає на очах.
І всім по барабану!
Дожились!
Аж за Телубами заскучали.....