реклама

реклама

Працівники черкаського РЕМу 22 травня знову вийшли на мітинг на Соборну площу. Вони надалі вимагають видати заборговану заробітну плату, повідомляє vikka.ua.

508882
Один з мітингувальників повідомив, що такі акції триватимуть і далі, доки протестувальників не почують.

– Можемо залишитися без світла. Владці, почуйте нас, – викрикують учасники акції.

Нагадаємо, наразі «Черкасиобленерго» заборгувало працівникам понад 99 млн грн. З підприємства масово звільняються працівники.

847265

218480

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Сармат 23.05.2017 11:01
Чи є у місті влада? :-x Де позиція мера, губернатора з питання невиплати зарплати енергетикам? Які шляхи вирішення конфлікту пропонують перші особи? Чи високопосадовці сидять як ворюги в коморі, бездарні і перелякані? Гидко від такої влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Кочубей 23.05.2017 10:56
Невже працівникам обленерго не набридло бути бидлом, яке російськи шавки використовують проти української держави? Ви - приватна компанія - наводьте у себе порядок. Кремлівські посіпаки скористаються вами як г.., нічим не допоможуть і викинуть. А завтра приведуть до влади чергового януковича :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Олесь 23.05.2017 10:51
Працівникам обленерго треба свого Фірташа за барки трусити. За халявні схеми розкрадання бюджету треба відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Любов Майборода 23.05.2017 10:20
ВИМАГАТИ ЗАРПЛАТУ ТРЕБА В СУДІ, А НЕ НА СОБОРНІЙ ПЛОЩІ. ПОВЕРНЕННЯ ДО РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ НЕ БУДЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 СОЛДАТ 22.05.2017 20:06
Цитую Закривидорога:
Депутат Карась запропонував змінити алгоритм розрахунків за електроенергію! Потрібно просто всім споживачам електроенергії заплатити за неї готівкою в касу підприємтсва і розрахуватись з працівниками. Але ніхто нікого не чує. Мабуть губернатору приємно бачити постійну тусовку під своїми вікнами!

В Черкасах є немало підприємств які сплачують за електроенергію щомісячно від 100000грн і більше.Ви уявляєте що буде з касиром РЕМу якому за день треба буде прийняти і перевірити кілька мільйонів.А чергу до каси уявляєте (в якій будуть стояти пенсіонери з усього міста)? А де підприємствам взяти скільки готівки не скажете?Паша Карась ще той знавець алгоритмів і популяризатор всіляких безглуздих ідей,але чому Ви тягнете за нього руку? Ви ж вважаєте себе прибічником системного підходу і взагалі дуже освіченою людиною.Міняти треба не алгоритми а керівників і власників ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Закривидорога 22.05.2017 19:33
Депутат Карась запропонував змінити алгоритм розрахунків за електроенергію! Потрібно просто всім споживачам електроенергії заплатити за неї готівкою в касу підприємтсва і розрахуватись з працівниками. Але ніхто нікого не чує. Мабуть губернатору приємно бачити постійну тусовку під своїми вікнами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 черкащанка 22.05.2017 18:04
Почему бы вам не отключить ода и виконком, почему должно страдать население?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 федор принципиальный 22.05.2017 16:27
Отключите все лавки ткачненко-бондаренко,их квартиры,ведь эта публика в первую очередь виновата в сегодняшней ситуации,им орать,спать под кабинетами Кабмина,пробива ть этот вопрос,а они ежемесячно получают свою зарплату и пересчитывают свое бабло под матрасами-нет времени для черкащан,которы е посадили их в эти кресла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 стабилизец 22.05.2017 13:46
И чего возмущаются ? Деньги ушли, в том числе, на залог любимой директрисе, уважаемому человеку и крепкой хозяйственнице. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #1 ТЫЧА 22.05.2017 12:58
ЇТО ЦЕ І ЦО ЦЕ?