реклама

реклама

Недобудову по вулиці Якубовського, яка донедавна була власністю міста, передали Оршанцю. Там планують збудувати житло для родин військовослужбовців навчального центру Держприкордонслужби, повідомляє телеканал «ВІККА».

Депутати Напередодні таку пропозицію на сесії міської ради депутати підтримали одноголосно. Керівництво прикордонників теж не лишилося в боргу. І запросило черкаських депутатів на гостини.

Свій візит до Оршанця (який входить до меж Черкаської міськради) депутати почали з покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Ігорю Момоту, який загинув під час боїв на Донбасі. Відтак оглянули навчальну базу та музей Держприкордонслужби.

Докладніше – у відеоматеріалі телеканалу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Не зрозуміло 24.05.2017 12:30
Цитую Це чій музей?:
Какоє качество чемоданчіка? Коля Зайцев, лікар по якому стріляв " братський снайпер" ОЦЕ герої, а не чемоданчик. ПВ при КГБ це не наша історія, то історія диктатури. А ПРИЗВІЩЕ у лікаря ГЕРОЯ Є? Вони повинні бути сюжетами музею, а не чемоданчик. Німці засудили фашизм, тому вони і живуть краще, ніж ми які ностальгуємо по чемоданчику, по його качеству.

Не зрозуміло, де патріотична робота Черкаської ОДА, Черкаської міської ради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ожили блохи 23.05.2017 13:03
Цитую За ПВУ 4.11.:
День ПВУ 4 листопада, а не 28 травня.
Бач ожили не придушені блохи, клікають проти Незалежної України, а де українські партії? Чому ми святкуємо день ВЧК 28 травня , як ДЕНЬ ПВУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Сидоров. 23.05.2017 11:28
прийшли на "екскурсію" і плавно перемістилися в окопи на фронті. Так сказати взвод черкаських депутатів захищає рубежі нашої країни. Більше користі буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Або ми держава 23.05.2017 10:36
Або ми держава або філіал, чому святкуємо день ВЧК, до речі брательник Л... ввів це свято, мабуть завдання виконував. Де ж наш маршал український, проїдає гроші народу України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 За ПВУ 4.11. 23.05.2017 10:27
День ПВУ 4 листопада, а не 28 травня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Це чій музей? 23.05.2017 10:26
Какоє качество чемоданчіка? Коля Зайцев, лікар по якому стріляв " братський снайпер" ОЦЕ герої, а не чемоданчик. ПВ при КГБ це не наша історія, то історія диктатури. А ПРИЗВІЩЕ у лікаря ГЕРОЯ Є? Вони повинні бути сюжетами музею, а не чемоданчик. Німці засудили фашизм, тому вони і живуть краще, ніж ми які ностальгуємо по чемоданчику, по його качеству.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Така радість сепів 23.05.2017 10:18
Погранічнік СРСР привозіл домой валізку, така радість аж сльози нагортаються. Це музей України чи радянської імперії. Шановний МЕР до такого джерела сепаратизму, людей не можна водити. Якщо Батьківщина за дружбу з Росією , тоді Мер на вірному шляху, виконує партійне завдання нащадків сталіна. Та протів нас воюють, вбивають наших братів , батьків, сестер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 За 4 листопада 23.05.2017 10:12
В працівників музею жіночки Ностальгія по СРСР розповідати на російській мові про СРСР , це дуже погано.Історія ДПСУ, а не СРСР , це прихований сепаратизм. Мужик гражданський про братів згадав. Патріотизм аж ПРЕ.Це продовження того , що святкується 28 травня день ВЧК,НКВД, ПВ при КГБ, а не 4 листопада День ПВУ прикордонних військ України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 грантоїд 23.05.2017 09:34
мабуть, бухнули нормально