реклама

реклама

Екс-високопосадовці Міністерства зборів і доходів в двох областях були попереджені про обшуки і двоє з підозрюваних змогли втекти.

У ході широкомасштабної спецоперації, проведеної спільно співробітниками Головної військової прокуратури, Департаменту захисту економіки Національної поліції і спецпідрозділу КОРД по всій території України, були затримані колишні керівники регіональних та місцевих органів ДПС України та Міндоходів, яких підозрюють у причетності до організації роботи так званих податкових майданчиків.

513x913

Сума збитків, завданих державі, становить близько 97 млрд грн. Як стало відомо «Цензор.НЕТ» з власних джерел, серед затриманих є чимало високопоставлених чиновників.

Серед них виявився і екс-голова Державної податкової адміністрації у Черкаській області – Володимир Дубель. Він очолював ДПА ще в 2002-2003 роках. Пізніше – став головою ДПА в Луганській області та обіймав інші посади в податковій Луганщини.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #12 Святослав 26.05.2017 09:17
Ни кого не хочу обидеть,но судя по той реакции на всё это шоу с задержанием экс посадовцев с нашей стороны,спектак ль главного режиссёра -власти, удался.Прежде чем реагировать на всё это шоу президентской банды,включите мозги.Сейчас очень хреновое положение у власти-необходимо принять закон про пенсии,и главное -снять мораторий на продажу земли, и эта банда понимает,что народ мягко говоря не согласен с действиями этой банды при власти,поэтому и устраивают позорное шоу,чтобы отвлечь внимание наше с вами от главного спектакля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Вася 26.05.2017 09:14
Нема про що спорити. Ніколи порядну людину не призначали головою ДПА, як не може порядна людина стати губернатором. АПРІОРІ НЕ МОЖЕ. Про що спор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Коментатор 26.05.2017 00:22
Цитую ПОДАТКІВЕЦЬ:
ПАНЕ КОМЕНТАТОР НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА КОЛИ АПИИДЕНТ ЯНУКОВИЧ ПРИ ГУБЕРНАТОРОАВІВ ТУЛУБІ ЗВІЛЬНИВ ТКАЧЕНКА ІЗ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ПОДЛАТКОВРХ, А ПОТІМ ПОЛИВИВМСЯ ХТО ПРАВМЙ ІЗ НАС І ЧИ ПРАЦЮВАВ ВІН ПРИ ЯНУКОВИЧІ І СКІЛЬКИ ?????????????


Ну, так і скільки часу Ткаченко працював після інавгурації Яника? 1,5 МІСЯЦЯ !!!!! Може він в той час речі свої :-x :-x збирав, а не схеми напрацьовував? Ви , взагалі, розумієте про що мова ведеться? :-x :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 ПОДАТКІВЕЦЬ 25.05.2017 19:55
ТКАЧЕНКО Ю.О ПРАЦЮВАВ :
2005–2010 — очолював Державну податкову адміністрацію Черкаської області..Інавгурація четвертого Президента України ЯНУКОВИЧА відбулася 25 лютого 2010-го..З березня 2005 по квітень 2010 року ТКАЧЕНКО очолював Державну податкову адміністрацію в Черкаській області. З 2006 по 2010 рік був депутатом Черкаської обласної ради V скликання (за списками партії «Наша Україна»). Очолював постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів.ИАК ТАК ПРАЦЮВАВ ВІН ЧИ НІ ПРИ ЯНУКРВМЧУ ?????

Джерело: http://www.ednist.info/dossier/144
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ПОДАТКІВЕЦЬ 25.05.2017 19:27
ПАНЕ КОМЕНТАТОР НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА КОЛИ АПИИДЕНТ ЯНУКОВИЧ ПРИ ГУБЕРНАТОРОАВІВ ТУЛУБІ ЗВІЛЬНИВ ТКАЧЕНКА ІЗ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ПОДЛАТКОВРХ, А ПОТІМ ПОЛИВИВМСЯ ХТО ПРАВМЙ ІЗ НАС І ЧИ ПРАЦЮВАВ ВІН ПРИ ЯНУКОВИЧІ І СКІЛЬКИ ?????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Шоу для хомячков 25.05.2017 18:54
Поражают глупостью комментаторы: "Працював при Ющенку", "та це ще до Януковича" и т.д. Налоговые схемы были всегда, при любой нашей украинской власти. Есть и сейчас, и будут при следующей смене элиты. Никто ничего не меняет и менять не собирается даже. Для плебса провели шоу, с вертолетами, телекамерами и автоматчиками, типа бурная борьба идет)))Но задержали именно бывших, нынешнюю команду не трогают. И этих задержанных тоже отпустят, после отступных, ради чего все и затевалось. Может одного-двух оставят на чуть подольше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Коментатор 25.05.2017 18:13
Цитую ПОДАТКІВЕЦЬ:
ЯК РАЗ ТКАЧЕНКО ПРИ ТЕМІ..ВІН ПРИ ЯНУКОВИЧУ ПРАЦЮБВАВ НАЧАЛЬНИК ОБЛСНОЇ ПОДАТКОВОЇ 1.5 роки а потім був депутатом обласной ради і очолював бюдетний комітет


Особисто для Вас, "обізнаний" :
http://landcontrol.org/?n=13
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ПОДАТКІВЕЦЬ 25.05.2017 17:41
ЯК РАЗ ТКАЧЕНКО ПРИ ТЕМІ..ВІН ПРИ ЯНУКОВИЧУ ПРАЦЮБВАВ НАЧАЛЬНИК ОБЛСНОЇ ПОДАТКОВОЇ 1.5 роки а потім був депутатом обласной ради і очолював бюдетний комітет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Коментатор 25.05.2017 15:16
Цитую крузак:
А Ткаченко теж був головою податкової Черкас, то як з ним бути?

Ткаченко керував податковою при Ющенку, то він тут явно не до теми! А от чому не ставиться питання по Коломійцю В.В., який довгий час був першим замом Міндоходів у Черкаській області, а потім, більше року, очолював податкову службу у Миколаївській обл., призначений туди за наказом Клименка, після співбесіди!!! Там, звісно, приймав участь у махінаціях, за які вчора затримували його колег з інших областей! Можливо до нього ще черга дійде, якщо "на лижі не стане" !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Що це було? 25.05.2017 14:50
Цитую крузак:
А Ткаченко теж був головою податкової Черкас, то як з ним бути?

На городі бузина, а в Києві - дядько :-x
Ти дурак, "крузак", чи просто прикидаєшся?