реклама

реклама

Сьогодні, 28 травня, у Черкасах пройшов Мегамарш у вишиванках. Участь у заході взяло близько сотні черкащан, пише УНН-центр.

2222

Рушив марш від площі Б.Хмельницького. Хода колони під гаслом “Одна, єдина, соборна Україна” пройшла центральною вулицею міста до Долини Троянд.

- Я завжди беру участь у таких заходах. Мені шкода, що вчора до відзначення "Велодня" долучилися приблизно в п’ять разів більше людей, адже ця подія, на мою думку, є не менш важливою. Мабуть, велосипедів у жителів міста більше, ніж вишиванок, — сказала учасниця маршу Марія Дубовик.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #11 СОЛДАТ 29.05.2017 18:48
Цитую Валентина:
Цитую Уманский Еврей:
Уже всем надоели эти парады вышеванок. Находят любой повод чтобы показаться "патриотом" Мегамарш!? Комедия продолжается :lol:

А ведь, к сожалению,-это правда.Когда-то настоящий патриотический порыв,который в лице добровольцев, остановил войска кремлёвской хунты и не дал разрастись в более масштабную войну по всей территории Украины,ценою своей жизни.Эта власть сделала всё для того,чтобы уничтожить это патриотическое чувство.Сейчас все эти мегамарши мне больше всего напоминают эпизод из произведения Булгакова-" Собачье сердце"-песнопение швондера и его команды и это факт.

Валентина была в числе добровольцев? Валентина ощутила порыв?Валентина читает на ночь "Собачье сердце"? Валентина знает Швондера?Валентина не любит вышиванку?Валентина из Умани? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 На жаль 29.05.2017 18:29
Цитую Уманский Еврей:
Уже всем надоели эти парады вышеванок. Находят любой повод чтобы показаться "патриотом" Мегамарш!? Комедия продолжается :lol:

Вам не зрозуміти, якщо Ви навіть слово вишиванка через Е пишете)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ірина 29.05.2017 16:32
Цитую Микромарш:
Радует, что с каждым годом их все меньше и меньше...

Радує, що з кожним роком таких як ви стає все менше, і менше, приходять нові покоління з вже "неватними мозгами" - еволюція
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Добре, що я не москаль! 29.05.2017 15:44
Все пізнається на контрасті.
Достатньо порівнять яскраві українські марші вишиванок і заунивні марші ватників з кладовищенським и фото і траурними чорно-оранжевими лєнточками-колорадками;
"Євробачення" в Києві і поламаний танк "Армата" на параді в мацквє;
українські фестивалі і "бліни на лопатє" в притрушеній рашці.
Щасливий тим, що Україна послала рашку на ***!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Валентина 29.05.2017 15:27
Цитую Уманский Еврей:
Уже всем надоели эти парады вышеванок. Находят любой повод чтобы показаться "патриотом" Мегамарш!? Комедия продолжается :lol:

А ведь, к сожалению,-это правда.Когда-то настоящий патриотический порыв,который в лице добровольцев, остановил войска кремлёвской хунты и не дал разрастись в более масштабную войну по всей территории Украины,ценою своей жизни.Эта власть сделала всё для того,чтобы уничтожить это патриотическое чувство.Сейчас все эти мегамарши мне больше всего напоминают эпизод из произведения Булгакова-" Собачье сердце"-песнопение швондера и его команды и это факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Регіональна Тальнівщина 29.05.2017 12:01
Марширували, щоб повернули ФСБ-вконтакік
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 СОЛДАТ 29.05.2017 11:44
Цитую Зер гут:
Завжди думав, чи треба ці паради. А теперь почитав, як від них ватанів плющить і розумію:треба!! ! Бо вишиванка для рашистів - як хрест і ладан для нечистої сили!

Золоті слова.Такі паради треба проводити щомісяця. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Зер гут 29.05.2017 10:29
Завжди думав, чи треба ці паради. А теперь почитав, як від них ватанів плющить і розумію:треба!! ! Бо вишиванка для рашистів - як хрест і ладан для нечистої сили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Микромарш 29.05.2017 10:09
Радует, что с каждым годом их все меньше и меньше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Антистец 29.05.2017 07:18
На велодне не надо выглядеть глупо со стороны и кричать заезженные бессмысленные, а сегодня уже и скомпрометирова нные, лозунги.