реклама
5TV

Головний бухгалтер КП "Дирекція парків" Олександр Саюн став радником міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Відповідні документи разом із декларацією за 2016 рік він подав до відділу кадрів наприкінці минулого тижня.

Про це інформує «ВІККА».

Раніше Олександр Саюн працював головним бухгалтером в КП "Дирекція парків", за сумісництвом викладав у профтехучилищі ім. Короленка. З його сторінки у "Фейсбуці" видно, що він є прихильником партії "Свобода" – неодноразово відвідував заходи цієї політичної сили.

Згідно з декларацією, Олександр Саюн не має ні житла, ні автомобіля, не є засновником будь-яких комерційних структур. Торік він заробив близько 90 тис. грн. Має кредит у "Приватбанку" на 25 тис. грн.

 

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ 30.05.2017 16:40
Саша довів, що виконає БУДЬ-ЯКЕ завдання свододівців - партійна каса під надійним дахом!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Роман 30.05.2017 16:37
Смішна "Свобода" - у коаліції з Жулькою спасаються від черговового провалу на виборах - укріплюються як можуть :P :P Сумніваюсь, що вистачіть комуністіческих бабушек на всіх надірваних :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Бонд 30.05.2017 08:31
Цитую Черкасець.:
Цікаво,- на яку посаду в обхід конкурсу готовлять дану особу?


якщо від свободи, то явно під юрисдикцію їхнього зама мера - Коломмойця
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Владислав 30.05.2017 06:58
Меру потрібні розумні люди для прийняття деяких фінансових рішень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Сэло, йыдь додому ! 30.05.2017 00:14
Щэ учора бычкам хвосты крутыв - а тэпэр у Чэркасах у Толи Зализякы бухалтэром
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Черкасець. 29.05.2017 21:06
Цікаво,- на яку посаду в обхід конкурсу готовлять дану особу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Вася 29.05.2017 20:06
Навіщо головного бухгалтера брати радником? Раднику не потрібно знати таблицю множиння-ділення. Достатньо вміти віднімати і робити гарний вигляд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Няшно звучить 29.05.2017 17:03
Цитую Іра:
Кукусіки, Сашуня! :-*

Солідні вітання :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Світлана 29.05.2017 16:36
Може легше змінити одного невігласа бондаренка на розумну, освічену людину, здатну приймати рішення, а не утримувати десяток радників? Скільки ще радників собі візьме бондаренко, щоб місто, хоча б підмели?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Іра 29.05.2017 16:16
Кукусіки, Сашуня! :-*