реклама

реклама

мер Міський голова Анатолій Бондаренко закликав комунальні служби актуалізувати роботу до студентського випускного. Зокрема, на вчорашній нараді мера зацікавив став прибирання прибордюрних територій, пише «Інфоміст».

У департаменті ЖКК повідомили, що минулого тижня уже відбувся тендер на купівлю обладнання для цих робіт.

– До випускного має все блистіть, – заявив мер. – 20 червня ми будемо робити велику нараду і готуватись до випускного, зокрема підніматиметься і питання благоустрою навколо бульвару Шевченка, де наші випускники будуть проходити.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 СОЛДАТ 14.06.2017 13:02
Цитую стабилизец:
Прибалти молодці - в 90-их вигнали від себе "совок" то і живуть як люди. :-)

у прибалтов и при совке было чисто, разруха в головах, а не в клозетах.
У прибалтов при "совке" был такой же "совок" как и везде в союзе.Просто разруха из их голов исчезла вместе с коммунистически ми идеалами и "ватным" населением которое уехало на историческую родину.Вот когда в Украине произойдет тоже самое (а оно таки произойдет), то и у нас будет чистота и порядок. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 СОЛДАТ 14.06.2017 11:52
Цитую Черкасець.:
Раніше, це до керівництва містом бригадою. Ніколи Черкаси не були такими грязними і запущеними як зараз. Ремонтно- будівельні роботи проводяться без графіків і контролю. Ведуться тільки роботи які є затратні. Всі другорядні, без яких не можливо здати об'єкт,- не проводяться. Солдат, може поясниш чому? Та не цікаво, відкату не має! А гроші з'явились в бюджеті не завдяки владі, а всупереч. Таке слово як децентрилізація , солдат, тобі відоме? Сьогодні гроші на благоустрій не освоюються в повному обсязі. На жаль.

Одарич,Волошин, Олійник не були "бригадирами"? При них не бралися "відкати"?Я ж розумію що питання не в Бондаренкові і його команді.Він не ангел звичайно і наша "феміда", надіюсь, колись дасть оцінку його діяльності, але він нічим не кращий і не гірший за попередників.Що таке децентралізація я знаю шановний.Якщо Вам щось не подобається у нинішньому керівництві містом - то подайте на нього в суд. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 стабилизец 13.06.2017 17:18
Прибалти молодці - в 90-их вигнали від себе "совок" то і живуть як люди. :-)
у прибалтов и при совке было чисто, разруха в головах, а не в клозетах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Черкасець. 13.06.2017 17:02
Раніше, це до керівництва містом бригадою. Ніколи Черкаси не були такими грязними і запущеними як зараз. Ремонтно- будівельні роботи проводяться без графіків і контролю. Ведуться тільки роботи які є затратні. Всі другорядні, без яких не можливо здати об'єкт,- не проводяться. Солдат, може поясниш чому? Та не цікаво, відкату не має! А гроші з'явились в бюджеті не завдяки владі, а всупереч. Таке слово як децентрилізація , солдат, тобі відоме? Сьогодні гроші на благоустрій не освоюються в повному обсязі. На жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 СОЛДАТ 13.06.2017 16:29
Цитую черкащанка:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Манька:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасець.:
За мера і його команду,- стидно. Бездарно, не продумано і направлено на викачку коштів. Таке враження що все затрачене на вибори ,необхідно вернути в цьому році. З цією командою місто ніколи не стане таким, яким було раніше.

А раніше - це коли? При Олійнику, при Волошину,при Одаричу?...чи може при Брежнєву? Ви, до речі ,при Леонідові Іллічу яку посаду займали? :lol:

Ты урод если комментируешь,т о потрудись внимательно прочитать коммент, на который делаешь свой ....

Манька! - поосторожнее с выражениями.Я в отличие от тебя, дуры ,читаю очень внимательно.И к тому же - прекрасно помню какими были Черкассы начиная с брежневских времен. :-)


Солдат, так ты старый п....... еще времена брежнева помнишь :lol:

Помню,мадам, помню.Я, в отличие от Вас, не стараюсь казаться вечно молодым. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 черкащанка 13.06.2017 16:06
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Манька:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасець.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 СОЛДАТ 13.06.2017 15:44
Цитую Манька:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасець.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 СОЛДАТ 13.06.2017 15:34
Цитую Світлана:
Несколько дней назад вернулись из Паланги (Литва). Идеальная чистота дорог, тротуаров. Сумашедше красивые парки с подстриженными газонами, азалиями. Отсутствие МАФов, торгашей. Рынок находится в строго ограниченных линиях и не вылазит на тротуар (очень, очень маленький, как для курортного города). Бесконечный, чистейший пляж без построек, застроек, сараев, дворцов и т.д. Какое - то ощущение блаженства. По возвращении в Черкассы одно чувство - ужас!!! Город грязный, разбитый, МАфы, торгаши, бесконечные магазины, гирлянды проводов к этим сараям. А ведь можно было Черкассы сделать курортом. Но для этого в 90-е нужно было учиться, а не "тырять мелочь по карманам" (заниматься бандитизмом).

Прибалти молодці - в 90-их вигнали від себе "совок" то і живуть як люди. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Манька 13.06.2017 15:23
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасець.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Світлана 13.06.2017 14:28
Несколько дней назад вернулись из Паланги (Литва). Идеальная чистота дорог, тротуаров. Сумашедше красивые парки с подстриженными газонами, азалиями. Отсутствие МАФов, торгашей. Рынок находится в строго ограниченных линиях и не вылазит на тротуар (очень, очень маленький, как для курортного города). Бесконечный, чистейший пляж без построек, застроек, сараев, дворцов и т.д. Какое - то ощущение блаженства. По возвращении в Черкассы одно чувство - ужас!!! Город грязный, разбитый, МАфы, торгаши, бесконечные магазины, гирлянды проводов к этим сараям. А ведь можно было Черкассы сделать курортом. Но для этого в 90-е нужно было учиться, а не "тырять мелочь по карманам" (заниматься бандитизмом).