реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко хотів би, щоб на будівлі міської ради з’явився малюнок. Такими творчими планами він поділився, надихнувшись першим муралом на фасаді черкаської школи. Про це інформує «ВІККА».

1450938740-208

"У мене є велике бажання зробити мурал на будівлі Черкаської міської ради із боку торговельно-розважального центру. Я вже думаю над тим, кого чи що там зобразити. Можливо, Байду Вишневецького, адже вулиця так називається, а може це буде герб міста. Було б красиво", – зазначив міський голова.

реклама

Коментарі  

 
-4 #11 черкащанин 15.06.2017 08:22
Люди добрі! Та вам нічим ніколи не вгодиш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Старик 15.06.2017 08:16
Чим би оце потішів нас лисянський господарник? Малюнками на заборі))))

Немає чим більше зайнятись? Походи, поїздь як Комаров по місту... там стільки роботи....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Finansist 15.06.2017 06:10
Хто- небудь зверне увагу на мешканцiв району "Вантажний порт"! Як вони добираються на роботу i з роботи!Волаэмо про вiдновлення маршруту Вантажний порт-Соснивка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Черкасець. 14.06.2017 21:17
Весь рівень інтелекту мера в одному бажанні. Толя, це не Лисянка. Сюди інколи і іноземці приїзджають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Оверко 14.06.2017 18:36
Що ви там гавкаєте?
Бондаренко найкращий мер за останні 15-20 років. Хоч щось робиться в місті і для міста. Було б цікаво поставити любого з любителів покритикувати, а точніше просто попідгавкувать, мером міста і подивитися як би він, такий тут "вумний" повів би справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Закривидорога 14.06.2017 17:58
З одної строни повара-секретаря з другої - мера-таксиста і багато шашечок! І ще поставити тиночок і на воротах намалювати два лебедя, як у бабусі в селі на коврику!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Світлана 14.06.2017 17:36
Скільки вже писано й говорено, що бондаренку краще мовчати, ніж відкривати рота. Що не фраза, - то перлина розумового мистецтва. Тільки за останні півроку бондаренко взяв собі декількох радників. Вони так само освічені, як і мер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Петрович 14.06.2017 17:19
А на будівлі суду розмістити картину "Здирання шкіри з продажного судді" нідерландського живописця Герарда Давида...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Четаржу 14.06.2017 16:12
Краще роздати балончики з фарбою черкасцям. Хай розмалюють міськраду фразами, які у них асоціюються із словосполучення м "Анатолій Бондаренко". Буде креативно і весело.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Мурал Муралович 14.06.2017 16:03
Давно пора зобразити на МВК байду,як символ байдикування (неробства). Геніальна ідея! Дмитро Вишневецький не образиться.