реклама

реклама

Ведучий «Євробачення-2017» Володимир Остапчук, який народився і виріс в Умані, в інтерв’ю програмі «Світське життя» телеканалу «1+1» розповів про те, що бажає перебратися на постійне місце проживання до Канади.

Безымянный

– Не скажу, що мені тут некомфортно, в мене класна робота, непогана зарплатня. Тим не менше, завжди своїми мізками я був направлений на західний ринок, – сказав Остапчук. – Я дивлюся американське телебачення, слухаю американські радіостанції. Частково ми хотіли це для нашої дитини, щоб вона адаптувалася там, чим раніше, тим краще. Їй зараз 4 роки. Ми намагаємося спробувати жити в іншому суспільстві, і спробувати, який на смак північно-американський телеринок. В мене там є непогані зв’язки, і через це я намагався придивитися до того ринку і, принаймні, спробувати. Краще себе картати за те, що не вдалося, ніж картати себе за те, що не поїхав та не спробував. Однак зараз я трохи переглянув свої плани, будемо пробувати і тут, і там.

Він додав, що вже записав свою дитину в канадський дитячий садочок.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Доктор 16.06.2017 13:37
Цитую Турбо Петя:
Цитую Катя з Херсону?:
А хто у Катьки Осадчої кавуна на голові розбив? :lol: :lol: :lol:

Путін!!!

Окурок путлєр і з драбинкою до голови Осадчої не доліз би! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Турбо Петя 16.06.2017 12:43
Цитую Катя з Херсону?:
А хто у Катьки Осадчої кавуна на голові розбив? :lol: :lol: :lol:

Путін!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Турбо Петя 16.06.2017 12:42
Це той юнак , що на майдані стояв, не доїдав, в зоні АТО воював, в окопах сирих ночував, в Умані памятник Леніну зносив, заплатив податків в державу на 10 пенсіонерів, у вишиванці ходив, Росію агресором називав, за єдину країну агітував, щоб в ній жить? Це він?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 модель 16.06.2017 11:59
Колхознику там и место, скатертью :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Корабль не тонет-не гони! 16.06.2017 11:58
Только аплодирую нынешней молодежи, которая не ровняется на тупой совок, а стремится к лучшей жизни. Главное, чтобы о Родине не забывали и возвращались домой богатыми, успешными и счастливыми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Корабль не тонет-не гони! 16.06.2017 11:57
Цитую Уманский Еврей:
Корабль тонет, крысы бегут. Бабло сорвал, засветился на Евровидение и теперь вперёд доллары зарабатывать в Канаде, а там уже и США рядом.

Всегда удивляло, что ватники, подобные комментунам на "Прочерке", постоянно базарят про доллары и американские Нью-Йорки, а не про деревянные рубли и рашистские Мухосрански. В Канаде сейчас гораздо комфортней, чем в трамповских Штатах. Да и тебе, чмошник, четко написали: работать паренек будет параллельно и в Канаде, и в Украине. Обычная практика всего мира, и ничего не мешает поляку работать в Германии, немцу в Штатах и американцу в "Корпусе мира" где-то в Свазиленде или Уругвае.
Главное не быть вынужденным беженцем в своей собственной стране - как сирийцы или восточные украинцы. Но такое обычно бывает при знакомстве с безмозглым "руSSким миром"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкас 16.06.2017 10:26
Прогнозована тупо-заздрісна реакція ватанів на новину. Тільки погавкать про "миття горшків" не виходить - правда, ущербні? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Уманский Еврей 16.06.2017 02:02
Корабль тонет, крысы бегут. Бабло сорвал, засветился на Евровидение и теперь вперёд доллары зарабатывать в Канаде, а там уже и США рядом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 стабилизец 15.06.2017 18:35
бьет себя пяткой в грудь, будто нобелевский лауреат, зазвездившиеся сэлюки за бугром, конечно, нарасхват. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 не зрозумів 15.06.2017 16:12
Це держава Україна, фінансує освіту, охорону здоров*я, щоб готувати кадри дя інших країн світу?