реклама

реклама

Департамент, який займатиметься ремонтом та утриманням доріг і тротуарів в місті, може з’явитись у Черкаській міськраді, якщо ідею підтримають депутати міськради. Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, він уже підписав проект рішення про зміну структури міськради.

- Муніципальна інспекція ввійде до департаменту муніципальної інфраструктури, який буде опікуватись капітальним ремонтом доріг, нанесенням розмітки та реформуванням в галузі транспорту. Буде оголошений конкурс і призначений керівник департаменту, - наголосив Анатолій Бондаренко.

Він також нагадав про те, що нині міськрада відмовилась від тендерного комітету, а тендерами займається кожен департамент окремо. Також, очільник міста, відповідаючи на питання журналістів, наголосив, що багатостраждальний тротуар поблизу «Кооператора» між магазином АТБ і площею Богдана Хмельницького незабаром повинні відремонтувати.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Шайба 16.06.2017 10:52
Цитую Щука:
Хороша ідея! Всі департаменти об'єднати і назвати департамент прямої дороги в рай! Обов'язково в департаменті ввести посаду повара і таксиста.

У складі департаменту створити окреме управління тротуарної плитки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Щука 15.06.2017 21:41
Хороша ідея! Всі департаменти об'єднати і назвати департамент прямої дороги в рай! Обов'язково в департаменті ввести посаду повара і таксиста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Знаючий. 15.06.2017 18:01
Таким чином мер хоче вивільнитись від зобов'язань по відшкодувань затрат на виборчу компанію? Думаю що все значно простіше. Після децентралізації з'явились значні кошти на благоустрій і їх потрібно зкомулятивувати в одній установі. Очолити її повинна тепер уже своя людина, і вона буде ще і проводити тендери на визначення підрядчика. Чудово, все стає своїм! Тільки своїм. Радуцький пролітає. І єже з ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 федор принципиальный 15.06.2017 15:45
Ума,что у волошина-одарыча-бондаренко хватало только на увеличение штатов,управлен ия,департаменты ,завы,замы,атеп ерь и достойную зарплату-о безработных и пенсионерах почему-то ни слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 депутат 15.06.2017 15:24
Цитую Черкащанин:
Якась чуш собача. Роками і десятиліттями обходилися без окремого департаменту по дорогах - і нічого, а тут раптом "зачесалося". Тоха, а як поясниш - як інші міста обходяться без такого департаменту і дороги в них при цьому не гірші, а кращі, аніж у Черкасах?

Ну що не зрозуміло, на ці грошові потоки хоче посадити свою людину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Піонер 15.06.2017 14:39
О... а начальником нового департаменту призначити Отреху!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #4 Ірина 15.06.2017 14:27
при Бондаренкові хоч видно, що дороги робляться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Світлана 15.06.2017 14:12
У 70-8 0- ті роки міськвиконком і облрада займали одне приміщення. В місті працювало "Хімволокно", "Азот", "Хімреактив", "Фотоприлад", "Машбуд", прилабудівний з-д, ЧШК, швейна ф-ка, річковий та вантажні порти і ще багато - багато підприємств. Який вигляд мали Черкаси можна переглянути на фото тих років. Насьогодні міськвиконком займає п"ятиповерхову будівлю, орендує по всьому місту приміщення. Бондаренко бере собі радника за радником, створює нові департаменти. При цьму Черкаси перетворилось на місто - базар. Брудне, розбите, захаращене. То можливо потрібно не ліжка переставляти в "будинку розпусти", а замінити їх на нові?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Дитсад 15.06.2017 13:50
Краще б відновили санстанцію, у місті постійні епідемії різних вірусів та інфекцій. І ніхто за цим не слідкує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Черкащанин 15.06.2017 13:39
Якась чуш собача. Роками і десятиліттями обходилися без окремого департаменту по дорогах - і нічого, а тут раптом "зачесалося". Тоха, а як поясниш - як інші міста обходяться без такого департаменту і дороги в них при цьому не гірші, а кращі, аніж у Черкасах?