Молодіжна збірна України з баскетболу сьогодні зіграла товариську гру з однолітками із Франції у Черкасах. Матч проходив у палаці спорту «Будівельник».

Більше сотні глядачів, які прийшли підтримати українську збірну, не змогли порадіти за команду, оскільки українці поступились французам.

Гості із самого початку початку поєдинку повели в рахунку і лідирували до кінця матчу. Хоча на велику перерву команди йшли з мінімальним розривом 30-33, та у третій чверті українська молодіжка, серед гравців якої чимало і черкащан, «посипалась», зумівши закинути лише 7 очок, в той час, як французи збільшили свою перевагу до 20 балів.

Відверто не пішла гра в одного з лідерів української збірною – черкащанина Святослава Михайлюка. Як повідомляли напередодні, Святослав захворів важкою формою стоматиту і міг навіть пропустити гру.

У підсумку молодіжна збірна України поступилась французам з рахунком 56-81. Завтра відбудеться друга товариська гра між цими командами. Початок матчу о 12-30 в ПС «Будівельник».