реклама

реклама

Начальниця абонентського відділу комунального підприємства «При Застосувати дніпровська служба утримання будинків» Черкаської міської ради Марія Бінусова придбала автомобіль Porsche Cayenne 2007 року випуску.

39025-1_large

Відповідне повідомлення про зміну майнового стану вона внесла до реєстру е-декларацій, пише «Слово і Діло».

 

Так 21 червня Бінусова за 720,405 тис. грн купила «Порш» у громадянки України Катерини Олександрівни Шовковської. Дана ціна є завищеною як для ринку вживаних автомобілів. Вартість такого ж Porsche 2007 року становить 460-600 тис. грн.

Відзначимо, що до щорічної е-декларації за 2016 рік вона внесла й інші елітні автомобілі, щоправда, більш ранніх років випуску: Lexus RX330 2003 р. в.; Lexus LS460 2007 р. в.; Lexus RX350 2007 р. в. і Toyota Camry 2006 р. в.

Крім того, Бінусова є бенефіціаром ПП «Придніпровська служба управління будинків». Як вона сама вказала, в її володінні перебуває 50% від загального капіталу.

У 2016 році чиновниця отримала загальний дохід на суму 965,999 тис. грн. Готівкою вона зберігає 1,32 млн грн.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 федор принципиальный 24.06.2017 11:56
Мужики,че стонем,могет быть меры решительные надо применять или мы не в той стране живем,где правда торжествует ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Атошник 23.06.2017 19:45
То Маліщук, то Бінусова,так качати з бютжету безнаказано можливо тільки в Черкасах.!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Дмитро 23.06.2017 18:00
Реально Черкащан розводять, як юпі в стаканчику, слуги народу з мерії, а ви радієте, що вам дороги роблять )))), де не озброєним оком видно, що вони робляться з явним порушенням технічних норм і простоять от сили років 5-7, а потім прийде новий мер і буде знову дерибанити на дорогах бабло ))) Піпел схаває :lol: :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Щука 23.06.2017 16:26
Ось кати українського народу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Мойша. 23.06.2017 12:29
Фірма - прокладка створена мером разом з Михайлом Біносовим. Наступний , кримінальний крок,- передача матеріальної бази і житлових будинків на обслуговування фірмі. Для цього напевне і назвали її як і комунальне підприємство на якому рахується Марія Бінусова,- Придніпровська служба утримання будинків. Приміщень відібраних у Дятченка- мало?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Маша 23.06.2017 12:08
Комунальне підприємство - це просто Клондайк. Головне не лінуватися заробляти 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 федір 23.06.2017 11:53
Так вона ж і є засновником разом з Танюком .... А Танюк ще й директор СУБу... А це комунальне підприємство. ТОВАРРІЩІ !!! Нас грабят срєді бєлого дня.... Всі бюджетні СУБовські кошти прокачуються через це ПП..... Ужас..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 Гриша 23.06.2017 10:59
Это пздц товарищи!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #1 стабилизец 23.06.2017 10:55
карочи, под крышеванием чмр создала фирму-прокладку для заказа самой у себя неких услуг. лохи-потребители оплачивают, ашоштызробыш.