реклама

реклама

У Міносвіти з посади ректора Черкаського державного технологічного університету звільнили ректора Олега Григора.

Про це стало відомо «Інфомосту» із власних джерел, інформацію у виші підтвердили.

14572314_1173671342692286_5213204657730218883_n

Нагадаємо, відповідно до ухвали Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ від 29.03.2017 року Тамару Качалу мають поновити на посаді ректора вишу. У навчальному закладі відбулися вчені ради, на яких були ухвалені рішення щодо підтримки чинного ректора Олега Григора, висловлення недовіри Тамарі Качалі та звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням не поновлювати її на колишній посаді.

Як раніше повідомлялося, колишній ректор ЧДТУ Тамара Качала вважає розірвання з нею контракту незаконним та через суд намагалася поновитися на посаді. За словами Тамари Качали, Міносвіти порушило процедуру звільнення, а в документах, які стали підставою для розірвання договору, жінка не бачить порушень умов контракту з її боку. Нині ж, за словами екс-ректора, університет розгромлюють та “знову мусолять питання про його ліквідацію”.

Тоді як Тамара Качала вже опублікувала у “Фейсбуці” ухвалу про поновлення на посаді ректора.

3

реклама

Коментарі  

 
+10 #12 Гатила 24.06.2017 20:13
Цитую АнтиГатила:
Знову Легін похресник Буравченко активізувався.

Розкажи, друже, чому у 2014 році проти тебе проголосувалв увесь колектив кафедри, на якій ти працював? Чи може протоколи викласти, щоб ти нарешті заспокоївся?

А нетрадиційний пожежник активізувався? Привіт, гомідзе. Кафедра на якій я працював на той час - кафедра суспільних дисциплін і права однологосно, в тому числі і В.Г. Печерський підтримали пропозицію продовжити зі мною контракт. Викласти протокол? Чи рішення наступних судів що я виграв? Чекаю, відповіді, Дєня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Гатила 24.06.2017 20:08
Цитую чехов:
Цитую Олег Г.:
Колектив вирішив не чекати два роки, та відкликати горе-ректора з посади. Голосування таємне, "за" із 130 чоловік висловилося 118. Балакати більше немає про що.

а ці 118 весь колектив ? хоча ця пані мені геть нецікава. хтось написав - провідний ВНЗ України - панове не видавайте бажане за реальність . до провідного . як до Києва рачки ... працюйте ! Знову душить провінція, " в нашому ставку найкращі жаби ! "

А весь колектив на виборах проголосував 11 ма голосами за Качулу. 3 % від загальної чисельності виборців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 буль 24.06.2017 01:13
ну кого ці антихристи можуть виховувати і навчати ? майбунє вже зразу видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Григора геть! 23.06.2017 23:55
Звільнення Григора - це довгоочікувана перемога над невіглаством, безпринципністю і жадібністю. Іди, чоловіче, з Богом і забудь дорогу в ЧДТУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 АнтиГатила 23.06.2017 23:53
Знову Легін похресник Буравченко активізувався.

Розкажи, друже, чому у 2014 році проти тебе проголосувалв увесь колектив кафедри, на якій ти працював? Чи може протоколи викласти, щоб ти нарешті заспокоївся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Анатолій Резнік 23.06.2017 23:32
Маючи досвід з подібними незаконними рішеннями судів, як керівник інформаційно-аналітичного відділу громадської організації сприяння обороні України (ГО СОУ) закликаю негайно усьому об"єднаному колективу університету заблокувати вхід і кабінет ректора, і не допустити цю негідну особу взагалі у приміщення ЧДТУ. Лише так зможемо відстояти свою гідність і звернути увагу суспільства на чергове нехтування українськими судами Законів України. Скільки б Тамара Качала не намагалася розкачати і не розхитати колектив - вона у ньому вже давно чужа, бо перейшла межу людяності та порядності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Анатолій Резнік 23.06.2017 23:05
Суд в черговий раз показує свою схиблену позицію, яка доводить, що у державі бардааак! Давно пора братися і за таких "суддів", і за таких "ректорів". Зрозуміло, що Тамара Качала, як би не качала і не розхитувала цей об"єднаний єдиний колектив університету - не зможе там протриматися, бо перейшла межу людяності. Я закликаю усіх викладачів заблокувати вхід і не допустити цю особу в університет. Це єдиний шлях звернути увагу суспільства на порушення Закону і відстояти свою позицію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 чехов 23.06.2017 22:46
Цитую Олег Г.:
Колектив вирішив не чекати два роки, та відкликати горе-ректора з посади. Голосування таємне, "за" із 130 чоловік висловилося 118. Балакати більше немає про що.

а ці 118 весь колектив ? хоча ця пані мені геть нецікава. хтось написав - провідний ВНЗ України - панове не видавайте бажане за реальність . до провідного . як до Києва рачки ... працюйте ! Знову душить провінція, " в нашому ставку найкращі жаби ! "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 345 23.06.2017 17:59
Этой ***** в чдту небудет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Гатила 23.06.2017 16:37
Цитую Бух.:
Вчимося жити в правовій державі... я к би то нам не хотілось, а рішення суду треба виконувати.

Коллектив скаже своє слово через пару років коли прийде час перобирати ректора...

а зараз впрягайтесь та працюйте

Найвищий закон в правовій державі - Конституція.
"Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальніст ь."
Так як рішення "суду" явно суперечить закону про Вищу освіту, порушує права третіх осіб, що не були учасниками судового процесу - виборців, то рішення не буде виконуватися.
Не вистачало тільки щоб оборзілі судді призначали на виборні посади )))). Щас. Дограються вони до народного суду.