реклама

реклама

Керівник одного з міськрайонних судів Черкаської області витратився на придбання нового транспортного засобу, пише «Слово і Дело».

39101-1_large

Голова Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Василь Калашник купив новенький кросовер Kia Sportage 2017 року випуску.

За транспортний засіб суддя віддав 785 тисяч 400 гривень, йдеться в його повідомленні про зміну майнового стану.

Згідно з поданим документом, для покупки даного автомобіля він продав своє єдине рухоме майно, вказане в щорічній декларації за 2016 рік, а саме – автомобіль Renault Duster 2012 випуску. Однак за продаж він виручив всього 243 тисячі гривень.

У тій самій декларації за минулий рік відсутні будь-які грошові активи, що дозволили б судді купити новеньку Кіа. Повідомлень про отримання позики або кредиту Калашник також не подавав.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 язон 27.06.2017 10:45
О заработанном - отчитываются в декларациях, и платят с него налоги.Сбережения - также показывают в декларациях. Судья не имеетправа на подработки и занятие бизнесом. Зарплата этого судьи - 22 тысячи. По состоянию на 1 января легальных сбережений у него не было. Чтобы за полгода отложить 540 000 гривен - откладывать надо по 90 000 в месяц. ЗАРАБОТАЛ, говорите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Тверезий 27.06.2017 10:05
Цитую Честный человек:
Що тут такого? Було авто в нього за 2012 рік а стало за 2017 невже людина працюючи головою суду не моглпа відкласти гроші на авто за 5 років? Чому зразу звинувачувати людину в хабарях? Нікого не захищаю але не розібравшись звинувачувати людину, був би хабарником їздивби на теслі.


Читайте статтю до кінця: "У тій самій декларації за минулий рік відсутні будь-які грошові активи, що дозволили б судді купити новеньку Кіа. Повідомлень про отримання позики або кредиту Калашник також не подавав."

Чи обов'язок декларування доходів розповсюджуєтьс я лише на держслужбовців та їх сім'ї нижчих категорій?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Антистец 27.06.2017 07:48
Напоминает один анекдот про державу и теракт. Чувак всего дишь купил Спортедж. Спортедж, Карл.

Такие навины означают только одно, какой-то хмырь копает под другого хмыря и проплачивает поиск и появление всякого подобного "компромата". Но в силу провинциальной необразованност и и бестолковости для него прокатил и захудалый Спортедж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Профессор кукольних наук 26.06.2017 21:23
Цитую Честный человек:
Що тут такого? Було авто в нього за 2012 рік а стало за 2017 невже людина працюючи головою суду не моглпа відкласти гроші на авто за 5 років? Чому зразу звинувачувати людину в хабарях? Нікого не захищаю але не розібравшись звинувачувати людину, був би хабарником їздивби на теслі.


Давай суддя пиши исче. Цикаво як ты экономил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Профессор кукольних наук 26.06.2017 21:22
Цитую громадянин:
Держслужбовець, особливо суддя, повинен бути жербакуватим, бідним, обідраним,ходит и у дранні, а їздити на тролейбусі з бабусями та каліками - тільки тоді він завоює повагу нашого хворого суспільства: в нашій країні успішним та проквітаючим держслужбовцем не можна бути - бо одразу у людину летить купа бруду - це ж улюблене зайняття черні - поливати багнюкою того, хто своєю працею здобув собі можливість пересуватися на бюджетному корейському кроссовері ....

Черкаю з нетерпінням коментарів наволочі та інших "псевдопатріотів ", які б, якщо їм хтось запропонував, лізли б один у одного по чубах, аби зайняти поважне місце


Давай суддя пиши исче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 черкащанин 26.06.2017 16:57
[quote name="громадянин"]Держслужбовець , особливо суддя, повинен бути жербакуватим, бідним, обідраним,ходит и у дранні, а їздити на тролейбусі з бабусями та каліками - тільки тоді він завоює повагу нашого хворого суспільства: в нашій країні успішним та проквітаючим держслужбовцем не можна бути - бо одразу у людину летить купа бруду - це ж улюблене зайняття черні - поливати багнюкою того, хто своєю працею здобув собі можливість пересуватися на бюджетному корейському кроссовері ....

Це так і є. Згодний на 100%. По-чорному заздрять. Заробіть і ви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 громадянин 26.06.2017 14:38
Держслужбовець, особливо суддя, повинен бути жербакуватим, бідним, обідраним,ходит и у дранні, а їздити на тролейбусі з бабусями та каліками - тільки тоді він завоює повагу нашого хворого суспільства: в нашій країні успішним та проквітаючим держслужбовцем не можна бути - бо одразу у людину летить купа бруду - це ж улюблене зайняття черні - поливати багнюкою того, хто своєю працею здобув собі можливість пересуватися на бюджетному корейському кроссовері ....

Черкаю з нетерпінням коментарів наволочі та інших "псевдопатріотів ", які б, якщо їм хтось запропонував, лізли б один у одного по чубах, аби зайняти поважне місце
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 все нормально 25.06.2017 19:39
Одним на хліб не вистачає, інші купляють такі дорогущі автомрбілі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 федор принципиальный 25.06.2017 12:27
Цитую Честный человек:
Що тут такого? Було авто в нього за 2012 рік а стало за 2017 невже людина працюючи головою суду не моглпа відкласти гроші на авто за 5 років? Чому зразу звинувачувати людину в хабарях? Нікого не захищаю але не розібравшись звинувачувати людину, був би хабарником їздивби на теслі.

просто семейка бинусовых у всех на слуху......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Петрович 24.06.2017 21:35
А "відпускні" в декларації вказав?