реклама

реклама

На Черкащині 12 млн грн, які були виділені на ремонт дороги, були вкрадені. Про це під час наради у Житомирі сказав Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН-Центр.

73a472593b915a9c19cff1d8b9b4d0085947dfa0 «Я спеціально підписав листа, аби перевірити усі дороги, збудовані минулого року, на предмет їхньої якості. Якщо дорога минулого року збудована, а цього року "розвалилася", потрібно притягувати до відповідальності виконавців робіт. Ми мільярди викидаємо на нові дороги, які потрібні не лише, щоб по них їздити, а щоб інвестиції зайшли до країни. Просив все перевірити. Що в Черкасах? 12 мільйонів гривень збитків спричинили службові особи міської ради під час реконструкції доріг. Слідчі поліції через півроку закривають провадження. Прокуратура області при цьому погоджується із таким станом справ, і лише коли приїздять із Генеральної прокуратури, раптом розкриваються очі. Я впевнений, що за цим фактом до дисциплінарної комісії має зайти подання з позначкою про найважчу відповідальність. Люди відірвали від своїх сплачених податків 12 мільйонів, щоб у Черкаській області локально була зроблена дорога. В результаті там нічого нема, там банально вкрали», − зазначив Генпрокурор.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 стабилизец 26.06.2017 08:41
Вот с такими,как ты, стабилизец,кото рые по поводу и без повода вылизывают все и
Дай, боже, нашому теляті вовка з"їсти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Щука 26.06.2017 00:47
Красти - це єдиний шанс стати бізнесменом і мати квартиру і машину! Чесно це заробити -неможливо! А тим більше стати мером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Гена 25.06.2017 21:05
Цитую стабилизец:
Цитую Овдівєнко:
А чому до цього часу на посаді губернатор Ткаченян???

Если бы не он, то украли бы больше. :lol:

Вот с такими,как ты, стабилизец,кото рые по поводу и без повода вылизывают все интимные места нынешнему бандформировани ю,нам всем,за исключением вот таким иудам подажным,как ты,будет полный пистец.Но уверяю тебя порохобот,что не дождётесь вы нашей кончины.Вас, продажных шакалов, история ничему не учит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Містянин. 25.06.2017 20:38
Цікаво, Луценко говорив тільки про область? А Черкаси він не бачить, чи не хоче бачити? Хоча раніше обіцяв що організоване злочинне угрупування в Черкасах буде знищене. На жаль,- все навпаки. Розростається і укріпляється. Меру нічого не залишається як його очолити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Гена 25.06.2017 20:21
Цитую Овдівєнко:
А чому до цього часу на посаді губернатор Ткаченян???

Как только уйдёт в небытие главный организатор и вдохновитель "жизни по новому",так эта шалупень и посыпится,как блохи с облезлой шерсти,желатель но в места не столь отдалённых.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 депутат 25.06.2017 20:03
Ремонт доріг це така маленька часточка, а в нас крадуть скрізь, тому спочатку потрібно навести лад в самій прокуратурі. Сам визнає, справи відкривають і через пів року закривають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Березюк 25.06.2017 15:14
Така картина в нас на мясокомбінаті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Сидоров. 25.06.2017 15:04
Думається, що 12 млн , це лише частина мала украденого у Черкаській області.Але чомусь цим ніхто не переймається.Не так важко визначити , кому це вигідно.Є губенатор, є мер міста Черкаси, є мери райцентрів.Вони в першу чергу повинні блюсти і попереджувати розкрадання, по своїй посаді. Якщо цього не роблять , то це їм вигідно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Гуринович 25.06.2017 15:00
ЛЮДИ ДОБРІ !!! ВСІ ДОРОЖНІ РОБОТИ НА ЧЕРКАЩИНІ РОБЛЯТЬ ТКАЧЕНЯНА "БРАТИ-ДРУЗІ" ВІРМЕНИ...ОТ ПРИЧТОМУ ТУТ ГУБЕРНАТОР...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #5 стабилизец 25.06.2017 13:31
Цитую Овдівєнко:
А чому до цього часу на посаді губернатор Ткаченян???

Если бы не он, то украли бы больше. :lol: