реклама

реклама

Викладачі, персонал та студенти Черкаського державного технологічного університету знов перекрили бульвар Шевченка. Про це «Прочерку» повідомила викладач ЧДТУ Анжела Бойко.

19437308_761443917394462_6327093592841508958_n

Учасники акції протестують проти призначення ректором Тамари Качали (відповідно до судового рішення) та звільнення обраного торік восени ректора Олега Григора.

Сьогодні вранці представники колективу вишу вже перекривали рух на бульварі. Згодом вони припинили акцію після спілкування з заступником голови ОДА Ярославом Березанем. Обласна влада звернулася до Міністерства освіти і науки з підтримкою колективу ЧДТУ. Проте протестувальники перекриття відновили у зв’язку з тим, що не відбулося належного реагування Міністерства освіти та науки України.

Фото: «Фейсбук» / Вадим Комаров

реклама

Коментарі  

 
+5 #15 правник 27.06.2017 22:31
міністерство, алло! навіщо ви стравлюєте людей! Приняли рішення - реалізуйте його, а не скидуйте все на коллектив і протистояння його жінці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Гатила 27.06.2017 22:14
Цитую микола:
чому у всіх засобах замовчуеться що вся компанія проти рішення міжнародного суду організована дружиною ректора .........................

Міждународний суд ЄСПЛ, шановний, ще попереду. Обіцяємо. Виборці ЧДТУ. Раз і назавжди відучимо проплачених суддів призначати на виборні посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Гатила 27.06.2017 22:09
Цитую Лега:
Поки будуть ділити крісло між собою і вступна кампанія пройде. Студентів не наберуть, от тоді і згадають про ВНЗ, а не амбіції чиїсь. Спитати у тих страйкарів, що саме в Качалі їм не подобається. 90 % не відповість. А ті, хто їх туди посилав. сидять у кущах і спостерігають. Щось я жодного декана там не бачив. Агов, де ви??Боїтеся??

Відповідаю. Те що вона програла вибори на виборну посаду. Цього достатньо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Лега 26.06.2017 21:35
Поки будуть ділити крісло між собою і вступна кампанія пройде. Студентів не наберуть, от тоді і згадають про ВНЗ, а не амбіції чиїсь. Спитати у тих страйкарів, що саме в Качалі їм не подобається. 90 % не відповість. А ті, хто їх туди посилав. сидять у кущах і спостерігають. Щось я жодного декана там не бачив. Агов, де ви??Боїтеся??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Ірина 26.06.2017 21:28
Їй не місце в чдту!!! ректор- це лідер з який вміє вирішувати проблеми не йдучи по головах..., та і професійно вона "0" ..І всі це побачили вминулому..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 марат 26.06.2017 20:39
Цитую Мавр:
Ну Тамара вам задасть! Якщо вистоє.

Не дождетесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 микола 26.06.2017 19:50
чому у всіх засобах замовчуеться що вся компанія проти рішення міжнародного суду організована дружиною ректора .........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Гатила 26.06.2017 19:12
Цитую Л***:
Дайте людині попрацювати, а час покаже.Он в ЧІПБ більше 2 років немає очільника і люди працюють.

А може дати Тамарі Миколаївні зразу на посаді президента попрацювати? Теж виборна. Але судів це не зупиняє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Гатила 26.06.2017 19:10
Цитую Вікторія:
Я розумію працівники і викладачі вузу протестують,а що студентам треба ???

Відсутність поборів. Які вони були в 14-15 му студенти і досі пам’ятають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дід 26.06.2017 16:13
Пресуйте цих деребанщиків сильныше! Перемога над Качалою це Ваше майбутнє і впевненість у завтрішньому дні!Доказуйте що в цый державі можливо добитися справедливісті! МОН зобовязано негайно відреагувати на рішення колективу ЧДТУ щодо недовіри Качалі!!