реклама

реклама

У спільноті "Типові Черкаси" у Facebook опублікували відео дамби під час ремонтних робіт. Як зазначає автор відео Олександр Постол, ролик знято 27 червня близько о 13:15 годині, пише ВІККА

4

"Як бачимо, десятки робітників та безліч техніки, не покладаючи рук, роблять все можливе, аби якомога швидше завершити роботи на надважливому для міста об'єкті", – з іронією написали у спільноті.

Черкаські користувачі Facebook в соцмережі активно обговорювали такий "швидкий" ремонт. Деякі з черкащан вважають, що міст ремонтуватимуть рік.

967072

682288

416315

Нагадаємо, на час ремонту проїзд через міст буде дозволений лише у визначені години ("вікна"): щодня з 6.00 до 9.00; з 16.00 до 19.00. Згодом, орієнтовно через два тижні, рух у "вікна" буде дозволений лише автобусам і спецтранспорту.

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо. Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 федор принципиальный 02.07.2017 11:42
Юре все по барабану,ему главное его лавки и кабаки-во время на товар поднять цены-его бы при сталинских временах расстреляли за саботаж или послали бы лес валить лет эдак на двадцать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Черкасчанин 01.07.2017 19:31
За видеосъемку с воздуха (несанкциониров анную) режимного объекта в условиях войны кто-то должен отгрести.Можете кидать в меня камни.Как минимум к автору ролика в гости должны прийти сотрудники СБУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 чехов 30.06.2017 22:48
Цитую правда:
Це нагадує ремонт обласною владою театру і траси до Сміли. Зате кабак біля "Черкаського краю" вже розширився і працює сповна. І це та влада, яка прийшла на хвилі революції і сміє казати про якусь демократію!

КАБАЧОК ЦЕ СВЯТЕ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Незалежний 29.06.2017 21:43
Цитую Піндос:
За сколько сделаешь? ―За день сделаю. ―А за два? ―Ну... Сделаем и за два. ―А за пять дней? ―Ежели постараться... можно и за пять.―А за десять?
―Ну, барин, ты задачи ставишь... За десять ден одному не справиться. Тут помощник нужен.
Задача сложная. Но мы с ней справимся. Поднапряжемся - и справимся
(прям как в фильме "Формула любви") у нас вот тоже свои маги и волшебники имеются... (рабочих на мосту видно? нет.., а они там есть..)

Дуже люблю цей фільм,респект за влучне порівняння!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 федор принципиальный 29.06.2017 21:00
Отдать под суд или расстрелять этих сраных руководителей,з нали два года о ремонте и ничего не предприняли,лет ом-световой день ремонтируй даже с "окнами",ночью почему на мосту тишина,перетруд ились еще и выходные себе устроили,ехал сегодня в 17.30 на мосту два чувака что-то ковыряют,что думает сраный губернатор,дизе ль есть уже случаи,ссылаясь на поломки идут вне графика,радуют о повышении цен за проезд,автобусы без легкового транспорта не вытянут ту массу черкащан,которы м надо ежедневно быть по обе стороны Днепра,люди не оставляйте этот вопрос без внимания.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Тавр 29.06.2017 17:12
Цитую Мавр:
А куди спішить?Та й погода не дуже.Жарко,парко,дур но.Нехай похолодає - заворушаться.Он смілянську трасу робили тільки в комфортних умовах.

А, що??? :o :-? :-* Смілянську трасу вже відремонтували????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Піндос 29.06.2017 15:24
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #5 Небайдужий громадянин 29.06.2017 15:19
До відома. Міст режимний об'єкт. Фото та відеозйомка заборонені. Передбачена адмінистративна та кримінальна відповідальніст ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Мавр 29.06.2017 13:48
А куди спішить?Та й погода не дуже.Жарко,парко,дур но.Нехай похолодає - заворушаться.Он смілянську трасу робили тільки в комфортних умовах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Регіональна Тальнівщина 29.06.2017 12:57
Ригота - це бандити і саботажники, що день і ніч крадуть та вбивають наших дітей. Як в людей тільки рука піднімається писати і агітувати за них