реклама
Sucurity Police

реклама

Від шаленого буревію, який цими вихідними прокотився Черкащиною, постраждала хата-музей Тараса Шевченка в селі Мошни поблизу Черкас. Стихія зламала очеретяну крівлю на самій хаті та на господарській споруді, повідомляє сайт департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

19598478_1573949445971797_7912260144907107338_n

З Черкас, на допомогу своїй філії з обласного краєзнавчого музею прибула команда на чолі з директоркою музею Іриною Собко. Пощастило, що заступник директора Назар Лавріненко після роботи у просвітницько-розважальному комплексі «Зерноленд» на Чигиринщині знається на всіх роботах, пов’язаних зі старовинним селянським побутом. Ці навички знадобилися для відновлення покриття з очерету.

«Мені довелося проводити майстерню з техніки в’язання парків та вшивання, – коментує Лавріненко, водночас критикуючи те, як в часи Януковича «зліпили» ці будівлі. – Черговий шок від халатності будівельників, порушення усіх можливих норм і правил укриття традиційними матеріалами. Очерет укладено до верху тонким краєм! Це безглуздя. Парків не робили, а пучки очерету зв'язували тюкувальним шпагатом, який за два роки на сонці перетворюється на пилюку...

Зробили висновки. Познайомилися з працівниками. За зиму заготовимо очерет і влітку організуємо толоку та правильно перекриємо будівлі. Працюємо далі...»

19657268_1573949002638508_7196032140969165818_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Ватсон 07.08.2017 20:37
Коли мумія Сухового займе своє заслужено місце(по діяніям своїм)?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Черкащани 07.08.2017 20:35
Суховий багато років гальмує розвиток культури та культурної спадщини на черкащині.Коли це припиниться,люд и добрі??!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 вітаю 04.07.2017 05:04
Робилось переважно в цьому, з дозволу сказати музеї, за рахунок "спонсорів" тобто примушували виділяти кошти приватникам, за деякі роботи так і не розрахувались. Відвідувачів катастрофічно мало , в основному виручають екскурсії школяриків з навколишніх сіл. В той "славетний" тулубівський час спочатку хотіли відреставрувати дерев"яну будівлю лікарні авторства Городецького а потім придумали цей музей. На жаль обласній культурі він зараз не дуже і потрібний. Ну не виходить поки що з села Мошни Мекки для туристів !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Не тупи! 03.07.2017 22:13
Цитую Очерет:
Зв'язування оберемку очерету - подія, яка потрясла соціальні мережі. А те лихо, що наробив буревій людям, то залишилося поза увагою.

А ти, тормоз, не пробував почитать "Прочерк"? Тут мінімум десяток новин, суботній бурі присвячених!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Очерет 03.07.2017 21:39
Зв'язування оберемку очерету - подія, яка потрясла соціальні мережі. А те лихо, що наробив буревій людям, то залишилося поза увагою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Шерлок 03.07.2017 21:33
Припахать Тулуба, щоб відновлював каряво збудований його "майстрами" музей - ідея хороша. Але ж досі працює в ОДА Суховий, "вічний зам" начкультури - хай скаже, кому вони з Тулубом гроші за це "будівництво" з облбюджета платили - хай ті й відбудовують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Щука 03.07.2017 19:32
Тулуб музей збудував!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Пенсіонер 03.07.2017 16:12
А тих,хто так паскудно виконав роботу,можна знайти та залучити до перекриття?