реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Сорокове місце посів Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького у рейтингу за оцінками працедавців, складеному журналом «Фокус».

reyting Перші місця посідають КНУ ім. Т.Шевченка, НТУ «Київський політехнічний інститут» і НУ «Києво-могилянська академія».

Освіта і робота в Україні – найчастіше паралельні прямі. Вони живуть своїм окремим життям і перетинатися не планують. В результаті дипломований фінансист заледве розбирається в роботі банку або страхової компанії, а радіоелектронник влаштовується на роботу торговим агентом. Тим часом роботодавці потребують кваліфікованих фахівців, а випускники університетів і академій – працевлаштування. І з кожним роком ця проблема стає дедалі гострішою.

Тому за основу нинішнього рейтингу вузів України «Фокус» взяв просту ідею: дослідити шанси випускника того чи того вишу отримати вакансію в престижній компанії. Таблиця топ-50 вишів складена на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь провідні компанії з різних сфер (фінанси, IT, юриспруденція, енергетика тощо), працевлаштування в яких – чудовий початок кар'єри для вчорашнього студента.

Видання запропонувало учасникам оцінити першу сотню вишів із щорічного консолідованого рейтингу, складеного інформаційним освітнім ресурсом osvita.ua. Оцінки виставлялися за 12-бальною шкалою. Якщо в департаменті персоналу компанії нічого не могли сказати про якийсь виш, йому присвоювалися нульова оцінка, адже невідомість серед працедавців не прикрашає навчальний заклад.

Сума балів, присвоєних усіма учасниками рейтингу, і стала критерієм відбору 50 найкращих вузів, а також розміщення їх по місцях.

Даний рейтинг не є повноцінним дослідженням якості освіти в навчальних закладах України. Він відображає думку ряду роботодавців про той чи той ВНЗ.

В опитуванні брали участь: "Інтерпайп", Group DF, "Метінвест", ДТЕК, ДТЕК "Нафтогаз", НАК "Нафтогаз України", Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, "АВТ Баварія", Fozzy Group, "Нова пошта", ПриватБанк, Ощадбанк , Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, "AXA Страхування", Concorde Capital, "Самсунг Україна", Luxoft, EVO, "Дата Груп", ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, "Василь Кісіль і Партнери", Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, "Астерс", Украеропроект, "Colliers International Україна", "Інтергал-буд".

ia222

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр