реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
У Черкаській ДЮСШ олімпійського резерву лідер Радикальної партії пообіцяв вибити кошти на новий стадіон та нову бігову доріжку. Про це Олег Ляшко заявив, оглянувши школу та вислухавши про її проблеми від керівництва закладу, інформує «Прочерк».

IMG_0520

«Разом із моїм колегою Денисом Силантьєвим ми в парламенті провели закони, які дозволяють звільнити об’єкти спортивної інфраструктури від сплати земельного податку та податку на нерухомість для того, щоб вкладати гроші в оновлення основних фондів. Знаю, що тут потрібна нова бігова доріжка і новий стадіон. Будемо допомагати, будемо підтримувати, щоб ви, хлопці та дівчата, встановлювали нові рекорди і прославляли нашу країну», - звернувся до вихованців спортшколи Ляшко.

Він нагадав, як нещодавно в Сумах коштами державного бюджету, за участі депутатів Верховної Ради України тощо було відкрито спортивний гуртожиток вартістю до 50 мільйонів гривень.

«Щоб бути успішними, здоровими, мати чемпіонів, нам треба приділяти більше уваги фізичній культурі, розвитку інфраструктури. Згадайте результати Олімпіади в Ріо – вони не дуже втішні. Все через те, що держава не дбає і не вкладає коштів в інфраструктуру, а потім хочуть, щоб були олімпійські чемпіони. Звідки вони тоді візьмуться? Я хочу, щоб у кожному райцентрі була спортивна школа, у кожному селі – стадіон, а в кожному обласному центрі – як мінімум басейн», - зазначив лідер РПЛ.

Під час зустрічі спортсмени поділилися із народним депутатом і своїми планами щодо відкриття в Черкасах літньої спортбази для параолімпійців замість тієї, що залишилась в окупованому Криму, у Євпаторії. Олег Ляшко пообіцяв підтримати ентузіастів у їхніх починаннях.

«Має бути відповідна державна політика розвитку фізкультури і спорту. Має бути відновлення спортивної інфраструктури. Бо я їхав до Черкас, бачив у селах стадіони, а це двоє воріт на полі. А мають бути нормальні стадіони з спеціальними полями, у кожному райцентрі, як мінімум, має бути юнацька школа, в кожному обласному центрі щоб були басейни, яких багато де немає», – зазначив Ляшко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #4 Уманский Еврей 07.07.2017 03:22
Ляшко полулист. Полный ноль
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Петя 06.07.2017 23:11
Пообіцяв "вибити кошти"... Чого вибити, а не заробити? З кого вибити з своїх однопартійців-крадіїв? Ні. З драного бюджета... БАЛАБОЛ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Регіональна Тальнівщина 06.07.2017 13:57
Приміряв до себе роль Гройсмана
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Коментарій 06.07.2017 13:03
Виборча кампанія розпочалась! Всіх вітаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр