реклама

реклама

Збільшити кількість бригад ремонтників і пришвидшити роботи на черкаському мосту доручив на нараді голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. У ній узяли участь представники Служби автомобільних доріг області, Громадської ради при ній, а також підрядної організації та фахівці з Укравтодору.

Ремонт на черкаському мосту через Дніпро розпочався 19 червня. Виконує його підрядне підприємство ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Наразі ремонтники фрезерують старе асфальтобетонне покриття та розбирають захисний шар мостових плит.

– Вважаю, що темпи робіт незадовільні, – сказав очільник області Юрій Ткаченко. – Особливо уповільнилися останні тижні. Була лише одна об’єктивна причина: через надзвичайну ситуацію на лівому березі внаслідок негоди ми мали забезпечити проїзд спецтранспорту та вантажівок із будівельними матеріалами поза «вікнами». Тому роботи треба пришвидшувати, зараз дорогоцінний час для їхнього виконання. Підрядник пообіцяв збільшити кількість бригад (щонайменше вдвічі), інтенсивніше працювати, зокрема, вночі. Треба задіяти весь ресурс.

За дорученням голови Черкаської ОДА, щоранку на мосту відбуватиметься оперативна нарада за участі його заступника-куратора напряму Костянтина Омаргалієва. Також підрядна організація надасть відкоригований графік робіт.

Нагадаємо, міст через Дніпро нині проїзний у визначені «вікна»: з 6.00 до 9.00 та із 16.00 до 19.00. Причому лише для рейсових автобусів, спецтранспорту та приватних авто, завважки до 5 тонн.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Сергей 12.07.2017 07:40
Цитую Радник.:
А коли розпочинали роботи, не знали що знадобляться жб плити, коли вони будуть потрібні? Якщо графіка виконання робіт не розробили, то чому дозволили розпочинати? Як все таки впав рівень як губернаторів так і виконавців.

А чему мы удивляемся,все те,кто должен бы работать на благо Украины,работаю т на благо других стран и чем дольше это дерьмо будет у власти,тем меньше останется тех,кто ещё способен на самопожертвован ие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Стас 12.07.2017 07:36
Цитую Радник.:
А коли розпочинали роботи, не знали що знадобляться жб плити, коли вони будуть потрібні? Якщо графіка виконання робіт не розробили, то чому дозволили розпочинати? Як все таки впав рівень як губернаторів так і виконавців.

Яблоко("губернатор")от яблони(порошенк о)недалеко катится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 федор принципиальный 11.07.2017 21:02
Наконец через месяц до "горе-керивныка" дошло,что мост не ремонтировали,а создавали аидимость в одну смену летом несколько человек толкались на мосту-не перестаю удивляться,бабу шка мне рассказала,что за такое отношение к своим обязанностям,за которые он еще и грошики немалые получает раньше он бы загремел бы порубку леса ,если бы не расстреляли за саботаж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Рамір 11.07.2017 20:33
вся країна в таких горе-підрядниках. Миють, не намиються! коли вже вдавляться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Макс 11.07.2017 16:42
Цитую Лорхен:
Юра,набери в рот д***ма и плюнь в тех,кем ты незадоволений.Всё то сборище,которое "управляет" нашей страной,мне напоминает полтергейст,кот орый, если от него не избавиться, прикажет нам долго жить.

Согласен,и начинать срочно необходимо- с основателя этого полтергейста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 владимир 11.07.2017 16:02
Цитую Радник.:
А коли розпочинали роботи, не знали що знадобляться жб плити, коли вони будуть потрібні? Якщо графіка виконання робіт не розробили, то чому дозволили розпочинати? Як все таки впав рівень як губернаторів так і виконавців.

ЦЕ ТОЧНО ! КУЛЬТУРОЮ ПРИЗНАЧИЛИ КЕРУВАТИ ХЛОПЦЯ ЯКИЙ ДО ЦЬОГО НІ ДНЯ В ЦІЙ ГАЛУЗІ НЕ ПРАЦЮВАВ! АЛЕ ТКАЧЕНКУ ЦЕ НЕ ЦІКАВО ! РОБИТЬ СВОЄ ,,,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Лорхен 11.07.2017 15:53
Юра,набери в рот д***ма и плюнь в тех,кем ты незадоволений.Всё то сборище,которое "управляет" нашей страной,мне напоминает полтергейст,кот орый, если от него не избавиться, прикажет нам долго жить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Бух. 11.07.2017 15:35
А чомую губернатору не сказати на яку сумму вже профінансована фірма що робить ремонтні роботи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Щука 11.07.2017 13:48
Все говорить про низький рівень компетентності як керівництва області так і виконавців робіт. Просто закінчилися або закінчуються кадри СРСР, а тепер видно рівень освіти за незалежної України! Для ремонту і будівництва мостів були спеціалізовані будівельні підприємства, які знищили, а тепер все роблять армяни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Радник. 11.07.2017 12:12
А коли розпочинали роботи, не знали що знадобляться жб плити, коли вони будуть потрібні? Якщо графіка виконання робіт не розробили, то чому дозволили розпочинати? Як все таки впав рівень як губернаторів так і виконавців.