реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
Збільшити кількість бригад ремонтників та пришвидшити темпи ремонтних робіт на мосту через Дніпро на автодорозі Н-156 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 доручив на нараді 10 липня голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. У нараді узяли участь представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області, представники Громадської ради при Службі автодоріг, а також представники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» та фахівці з Укравтодору.

Ремонт проїжджої частини мосту через Дніпро біля Черкас підрядне підприємство ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» розпочало 19 червня. Наразі ремонтники відфрезерували частину старого асфальтобетонного покриття мосту та приступили до розбирання захисного залізобетонного шару мостових плит.

Очільник Черкаської області Юрій Ткаченко на нараді зазначив, що темпи ремонтних робіт на мосту наразі незадовільні. Темп робіт уповільнилися минулого тижня. За його словами, була лише одна об’єктивна причина для зменшення темпу робіт: через надзвичайну ситуацію на лівому березі внаслідок негоди забезпечувався проїзд спецтранспорту та вантажівок із будівельними матеріалами поза «вікнами». Тому ремонтні роботи на мосту треба пришвидшувати, щоб не пропустити дорогоцінний час для їхнього виконання, зазначив Юрій Ткаченко. Підрядник пообіцяв, що вже цього тижня збільшиться кількість бригад (щонайменше вдвічі), та розпочнуться інтенсивні ремонтні роботи, особливо вночі. Для цього буде задіяний весь наявний технічний ресурс підрядної організації.

За словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, підрядник вже до кінця цього тижня має відкоригувати графік роботи, щоб максимально спрацювати таким чином, що вже наступного тижня розпочати замінювати бетонні плити і наздогнати згаяний час. Для цього залучатимуть всі наявні ресурси, у тому числі, і місцеві субпідрядні організації. Також підрядник розпочне закуповувати матеріали, які йтимуть на подальший ремонт мосту.

За дорученням голови Черкаської ОДА, щоранку на мосту відбуватиметься оперативна нарада за участі його заступника-куратора напрямку розвитку автодорожньої галузі Костянтина Омаргалієва, Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підприємства-підрядника. Вже сьогодні, 11 липня, відбулася така нарада за участі заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва та представників Громадської ради при Службі автодоріг області.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, він незадоволений ходом ремонтних робіт на даній штучній споруді, оскільки є відставання у термінах робіт. Але після перемовин та нарад, темпи ремонтних робіт мають значно пришвидшаться. Окрім того, заміна 45 бетонних плит на мосту, як це передбачено проектно-кошторисною документацією, не призведе до повного перекриття руху автотранспорту по мосту, оскільки це не передбачено технічною документацією. Всі ремонтні роботи по проїзній частині мосту та дамби планується завершити до кінця жовтня 2017 року.

Головний інженер ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» Іван Якімович, розповів, що наразі існує невелике відставання від плану робіт, але вже цього тижня підприємство надолужуватиме згаяний час. Наразі розпочалося розбирання старого покриття з бетону на залізобетонній прогоновій будові мосту, після чого буде проведено заміну старих бетонних плит, а вже потім розпочнуться роботи з влаштування армування та нового бетонного покриття. Головний інженер ТОВ «АЛЬТКОМ» Якімович, сподівається, що всі роботи вдасться завершити вчасно, як це передбачено проектно-кошторисною документацією. За його словами, об’єктивною причиною затримки робіт стали питання з організації робіт на мосту та допуску фахівців та техніки на цей стратегічний об’єкт, а також переміщення техніки з Києва до Черкас.

Для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

з 6.00 год. до 9.00 год.,

з 16.00 год. до 19.00 год.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 федор принципиальный 12.07.2017 20:01
Посмотрел по"Антенне" выездную нараду "горе-губернатора",якый жах- тупая,бездарная говорильня одного лица,зато,чтобы юрику не било солнце в голову,поставил и на дамбе тент,стол с водой,от пламенных речей,мабуть,в горле пересохло,толпа народу-один что-то невнятно говорил,а один дядька в строительной куртке молча слушал,прошел месяц,сказать что на таком ответственном объекте кипит работа днем иночью и даже в выходные-это было бы неправдой,не пойму ткаченко и его свиту,не пойму Гройсмана-ведь это объект государственног о значения,ежечас но на месте должен быть жесткий контроль,сегодн я даже никто не заикается о качестве проведенных работ-это саботаж или тупоумие наших руководителей ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 федор принципиальный 12.07.2017 12:16
С***** ОЧИЛЬНИК посмотри на календарь,уже месяц прошел,а оно только поняло,что работы по ремонту моста в летнее время велись кое-как в одну смену и с выходными.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр