реклама

реклама

Сьогодні в центрі міста Черкаси (на розі вулиць Митницька та Гоголя) літня водійка автомобіля «Сузукі», не впоравшись із керуванням, пошкодила автомобіль «Таврія». Замість того, щоб зупинитися, водійка почала тікати з місця ДТП, повідомляє «Черкаси live», посилаючись на власні джерела.

20031032_1504632422892160_1680514539_n

Під час втечі водійка автомобіля «Сузукі» на смерть збила жінку, що переходила через дорогу, після чого на великій швидкості влетіла в три автівки, які їхали згідно з правилами дорожнього руху.

Унаслідок зіткнення з автомобілем «Лада 9», у якій були військові, останні отримали тяжкі травми, переломи ніг, забої голови та переломи носу. З пошкодженими автівками працюють рятувальники та медики, щоб звільнити людей.

Поліція збирає показання свідків. Винною себе жінка, що скоїла страшний злочин, не усвідомлює, каже лише «Вибачте».

19873724_1504632196225516_934345541_n

20068177_1504632699558799_322831382_n

реклама

Коментарі  

 
+10 #18 депутат 16.07.2017 08:39
Шлях до керма розпочинається з автошколи і закінчується здачою екзамену в поліції. Через корупцію на дороги України випускаються тисячі водіїв без належної підготовки і як наслідок кількість смертей. Є ще одна причина, що інспекція навіть відвертається, при порушенні ПДР власниками дорогих автомобілів, чиновниками, бізнесменами, що дає їм право самим їздити як попало і показувати приклад іншим. І останнє суди, рішення суду залежить не від ступеню вини, а від розміру гаманця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Владимир Инна Людмила Раи 15.07.2017 18:29
Возмущены тем что хладнокровно сбросила тело с капота и не вызвала скорую помощ, сбежав с мамой ста преступления.
Ещё военных травмировала и машины побила.
Если бы эти пострадавшие обратились в суд и прокуратуру чтобы проконтролирова ть действие суда, то при совокупности преступлений ей светило бы высшая мера наказания, а в зале суда ее бы растерзали пострадавшие.
Эту ****** нужно ******!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Щука 13.07.2017 16:16
Цитую марія:
Цитую Щука:
Ось чому бабам (жінкам) не можна давати руля!

ви хочете сказати що чьоловіки за кермом не потрапляють в дтп і не збивають людей???Упереджений погляд на жінок!

Питання в тому, як вона повела себе в критичній ситуації. Просто першу помилку вона помножила в сотні разів. Якраз про це мова. Чоловіки так психологічно не поступають. Про це доказано безліччю експериментів. Просто жінка не вміє зупинитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 Prof 13.07.2017 14:11
Враховуючи скільки вона з Кузьмінським вкрала, то немає жодної проблеми відкупитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 марія 13.07.2017 10:47
Цитую Щука:
Ось чому бабам (жінкам) не можна давати руля!

ви хочете сказати що чьоловіки за кермом не потрапляють в дтп і не збивають людей???Упереджений погляд на жінок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 федор принципиальный 13.07.2017 08:23
Цитую Черкащанин:
На місці винуватця може опинитися кожен. Є багато невідомого, пишуть що людина у віці й можливо їй стало зле... Думаю все прояснить тільки час.

НАЧАЛОСЬ,один из способов ее оправдать,а тикала с места наезда,а скидывала с капота своей машины труп женщины,а как она говорила со свидетелями этой беды,шановный,в ы,мабуть,не слышали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 ХМ 13.07.2017 07:50
Цитую Черкащанин:
На місці винуватця може опинитися кожен. Є багато невідомого, пишуть що людина у віці й можливо їй стало зле... Думаю все прояснить тільки час.

а тікала потім, бо тоже зле стало??? самому не смішно???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Уманець 13.07.2017 07:49
Найефективнійши й міський голова Умані за останні 100 років. Спека+старість+ переляк. Співчуття постраждалим. Рідня винна, що дозволяла людині з десятком хвороб наближатись до керма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 язон 12.07.2017 21:21
Если мадам Артюх начнут отмазывать -полыхнёт не хуже Врадиевки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Щука 12.07.2017 19:19
Ось чому бабам (жінкам) не можна давати руля!