реклама
5TV
реклама
З 17 липня в Трахтемирові розпочне роботу спільна археологічна експедиція Інституту археології Національної академії наук України та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, інформують у навчально-науковому інституті історії і філософії ЧНУ.

3902

– Коли в надвечір’я милуєшся вражаючими краєвидами Трахтемирова, приходять думки про те, що вже кілька тисячоліть на цьому дивовижному місці відбуваються вікопомні події Трипілля, часів скіфів-орачів, доби антської держави царя Божа (тобто прадавніх слов’ян), часів княжої доби стольного Києва та перших десятиліть зародження козацтва, – говорить завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, професор Анатолій Морозов. – Не випадково саме Трахтемирів став столицею волелюбного українства. Наша експедиція працюватиме в цих дивовижних місцях. Запрошуємо до участі й старшокласників які мріють стати першовідкривачами незвіданих сторінок героїчного минулого України.

За більш детальною інформацією звертатися до директора центру вивчення пам’яток археології при університеті Андрія Касяна (0967786207).

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Остафій 12.07.2017 21:41
В ЧНУ від землекопства СМП, нарешті, перейшли до справжньої археології.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...