реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, яким назвам вулиць він особисто віддає перевагу.

- Коли перейменовували вулицю Рози Люксембург,один із працівників виконкому запропонував залишити просто вулиця Роз, або українською – Троянд. Мені більше такі назви подобаються – Вишнева, Квіткова. Нам на позитиві треба жити. У нас і так в країні війна, дуже мало позитивних речей відбувається, - розповів Бондаренко.

Водночас міський голова зазначив, що право вибирати назви для черкаських вулиць потрібно надати історикам, топонімічній комісії та громаді.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Оксана 13.07.2017 13:06
А где он раньше был? И кто этих "членов" недоделанных утверждал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 язон 13.07.2017 10:11
Цитую Людмила:
А нав!що !х взагал! Перейменовувати ? Що в!д цього зм!нилося? Ми що жити краще стали! Тепер якщо кудись треба по!хати Або слухаеш рекламу ! !деться назва вулиц!, То ! Не знаешь про яку Вул йдеться . Добре коли !нод! Пишуть стару назву у дужках.

Девушка, у Вас в России украинского редактора на компе не ставят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 язон 13.07.2017 10:10
Историки и прочие тупонимисты имеют право только ПРЕДЛАГАТЬ. РЕШАТЬ - должны те, кому на этой улице жить и по ней ходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Сервер 13.07.2017 09:43
90% мешканців міста думають аналогічно. Але чомусь долю міста вирішує придуркувата меншість. Треба на вулицях ставити скрині з варіантами нових назв і пропонувати людям голосувати. Особливо тим, хто живе на цих вулицях. А всі ці громадскі обговорення, куди ніхто з нормальних людей не ходить-це тільки формальна дія для галочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Ти гоніш, Тоха! 13.07.2017 00:08
Просто в Толіка - "розуму" стільки ж, як і у Яника занюханого було :-x
Йому легше назвати вулиці "Трояндовими", "Капустними" і "імєні амєріканской Зєлєні", аніж вивчити імена реальних історичних персонажів ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Галя 12.07.2017 23:09
Цитую Л:
То якого ж....цю нещасну Рози розділили навпіл на Гуржіївську і на Самійла Кішки ? ! Чому не на три, не на 5 вулиць ?! А давайте зараз усі писати, кому що ПОДОБАЛОСЬ ! ...

Зверніть увагу, що у нашому місті вулиці перейменовують майже виключно на честь діячів-чоловіків. Навіть ті вулиці, які раніше були названі на честь видатних жінок. Наче в Україні ніколи не було видатних жінок, імена яких заслуговують на повагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Людмила 12.07.2017 20:55
А нав!що !х взагал! Перейменовувати ? Що в!д цього зм!нилося? Ми що жити краще стали! Тепер якщо кудись треба по!хати Або слухаеш рекламу ! !деться назва вулиц!, То ! Не знаешь про яку Вул йдеться . Добре коли !нод! Пишуть стару назву у дужках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Щука 12.07.2017 18:55
Щось мер про чучупаку не згадав. Ото назва так назва. Чому історики повинні вулиці називати, вони що боги. Дітей попи називали, то може нехай і вулиці називають. Наприклад Соборна, Різдвяна і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Л 12.07.2017 18:18
То якого ж....цю нещасну Рози розділили навпіл на Гуржіївську і на Самійла Кішки ? ! Чому не на три, не на 5 вулиць ?! А давайте зараз усі писати, кому що ПОДОБАЛОСЬ ! ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Галя 12.07.2017 17:38
Треба давати вулицям назви, які об'єднують людей, додають добрий настрій та бажання жити. Тому не завжди треба слухати істориків, принаймні деяких. Пригадайте, як намагалися нав'язати назву "Гостромогильна"! Кого надихає назва "Сінна" чи "Надпільна"? А от назви "Трояндова", "Вишнева", "Радісна", звучать приємно.