реклама

реклама

Сьогодні під час мітингу під Апеляційним судом у Києві голові Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолію Бондаренку працівники міліції зламали ребро.

ullli

 «Близько десятої ранку ми разом з Турчиновим намагались пройти до приміщення суду, яке було заблоковане бійцями міліцейських спецпідрозділів. Міліція нас заблокувала, взяла в кільце і розпочала штурханину, під час якої один із правоохоронців сильно вдарив мене ліктем під ребра. Зрештою нам вдалось зайти, але потім я відчув сильний гострий біль і змушений був повернутись», - розповів подробиці інциденту Анатолій Бондаренко.

Зараз він повернувся до Черкас і звернувся по допомогу до лікарів.

Нагадаємо, що відучора в Апеляційному суді розпочався розгляд справи Юлії Тимошенко, тож під його стінами зібрались тисячі небайдужих українців. Серед них є і кілька сотень черкащан.

Тетяна Воронцова

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Ужасть 16.12.2011 13:29
Цитую Держслужбовець:
Толян ти чудовий хлопець і тому не жалко вставити тобі коровяче ребро

Поехал мужик отдыхать на юг в санаторий на дней 25, перед отъездом закадрил там местную замужнюю диву. Муж их поймал, избил мужика, да так, что выбил ему один глаз. Пришел мужик к доктору и просит вставить хотя бы протез. Доктор - протезов сейчас нет, есть в наличии глаз быка. Что делать, давай хоть этот. Едет в поезде не спит, как жене все это обяснить. Вышел с поезда с чемоданчиком, остановился. Жена увидала и бежит его расцеловать, но за пару метров остановилась перед мужем, увидала его кроваво красный глаз и говорит: Ой Вася! Не смотри на меня так, я сама все расскажу!!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Вітя Бульба 15.12.2011 17:24
А, до виборів ще далеченько, одного ребра малувато буде Толя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Вітя Бульба 15.12.2011 16:48
Береги руку Сеня :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Мойша 15.12.2011 13:25
Читаю в Интернете про вчерашние события под Апелляционным судом Киева, где рассматривают дела экс-премьера Юлии Тимошенко. «Около двух тысяч сторонников Тимошенко попытались взять суд штурмом. Штурм сопровождался громкими одобрительными возгласами. Через несколько минут сотрудникам «Беркута» удалось остановить толпу»; «Двое сотрудников милиции получили травмы, когда толпа прижала их к забору, которым ограждено здание суда».
На одном из форумов – рассказ очевидца события: «Бегал я там мимо апелляционного утром сегодня – 500 орущих от силы было, какие тысячи?!)))) Привезли их организованно автобусы, высадили за километр от суда около соломенского кладбища. Типа демонстранты вытащили свои одинаковые удочки, нанизали одинаковые флаги и пошли отрабатывать свою з/п. Все это проплаченный бютовцами цирк ».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Держслужбовець 15.12.2011 12:48
Толян ти чудовий хлопець і тому не жалко вставити тобі коровяче ребро
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 А че не я? 15.12.2011 11:39
То шо Толя двух слов не свяжет - не в счет. Подделать диплом, прокрутить оборутку с металоломом, набить морду -пажалуста. Истиный бьютовец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 стас 15.12.2011 11:39
Дивно,я гадав,що у безхребетних ребер не може бути в принципі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Партійний список 15.12.2011 11:35
Чого не віднімеш у Бондаренка - вміє бути в потрібний момент в потрібному місті. Місце в першій п`ятірці гарантовано :zzz :zzz