реклама

реклама

До Черкаської міськради від ПП «Дніпробуд-Центр» надійшов проект забудови таун-хаусами мікрорайону «Благовісний» якраз посеред соснового бору площею понад 1, 2 га. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Черкаської міськради Руслан Зоря.

За його словами, на підставі рішення сесії міської ради договір оренди на цю земельну ділянку був підписаний ще у 2007 році. І ось зараз орендар хоче увесь лісовий масив забудувати котеджами.

«Як депутат округу, на якому планується будівництво, вважаю, що перед тим, як розпочинати подібні дійства, необхідно вислухати і врахувати думку місцевих жителів. Тим паче, що зараз можна внести зміни в актуалізацію генерального плану міста. Вбачаю, що такі острівки природи не забудовувати потрібно, а перетворювати на сквери та парки із подальшим наданням їм статусу об’єкта природо-заповідного фонду», - написав Зоря.

Він також закликав мера міста Анатолія Бондаренка «втрутитися у ситуацію, що склалася, та прийняти відповідне рішення на користь громади міста».

«Вважаю, що кінцевою метою наших спільних зусиль має бути скасування договору оренди на забудову перехрестя вулиць Лісова Просіка та Можайського та надання цій зоні статусу об’єкта природо-заповідного фонду», - додав депутат.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Эксперт 14.07.2017 19:57
Дорогой друг Верник,я принимаю Ваш эмоциональный спич и абсолютно с Вами согласен.Но уверяю Вас,что процент этой быдломассы,как Вы чётко подметили,не настолько высок,просто он очень заметен.Заслуга этой банды поторошенко в том,что они всё делают для того,чтобы как можно больше выехало из страны тех,кто способен анализировать,п рофессионально работать,что они демонстрируют за рубежом,и просто жить,а не существовать.Для этой банды больше чем устраивает,то,ч то тех кто продаётся и т.д. было бы ,как можно больше,поскольк у это их(банды)электо ральное поле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 ХМ 14.07.2017 16:34
Все сволочи, нет никому веры... Зоря - расскажи где участков на луначарке нагреб, будучи под Одарычем???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Верник 14.07.2017 16:31
Цитую Эксперт:
Цитую Рамір:
угроблять місто! в очах блищать лише гроші! кого ми вибрали? нехай би нам всім вилізло!

Дай бог,чтобы с каждым днём таких как Вы -прозревших,стан овилось всё больше и больше.каждое угробленное мисто это часть угробленной Украины.За всё,что сейчас происходит в Украине отвечает один человек-это петро порошенко и как можно было выбрать себе в президенты человека,которы й ни одного разу не был в бизнессе,но всё время во власти,"заработал" такие бабки.Вот где должно бы было всем тем,кто за эту постать голосовал повылазило бы,к стати и у меня тоже.

Вам порошенко в лифтах ссыт, порошенко мусор в лесу кидает, порошенко фонтаны строит и с каждого ведра щебня бабки берет??? Или может Путин??? Порошенко г..дон, без вопросов, но наше быдло и міська влада не лучше. Как рулили "пацики" так и рулят, только вышиванки одели, в них красть приятнее...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Щука 14.07.2017 16:03
А де будуватись? Навіть смітник міський серед лісу! Чого людям забороняють жити в мирі з природою? Тим можна жити в Соснівці, а іншим зась! Жлоби депутатські!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Эксперт 14.07.2017 15:55
Цитую Рамір:
угроблять місто! в очах блищать лише гроші! кого ми вибрали? нехай би нам всім вилізло!

Дай бог,чтобы с каждым днём таких как Вы -прозревших,стан овилось всё больше и больше.каждое угробленное мисто это часть угробленной Украины.За всё,что сейчас происходит в Украине отвечает один человек-это петро порошенко и как можно было выбрать себе в президенты человека,которы й ни одного разу не был в бизнессе,но всё время во власти,"заработал" такие бабки.Вот где должно бы было всем тем,кто за эту постать голосовал повылазило бы,к стати и у меня тоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Ніна 14.07.2017 15:46
З під якого сукна витягуються ці рішення? Достатньо в межах міста землі для будови. Не така престижна як Соснівк, але є. Не забудовуємо лісопаркову зону, а потихеньку перетягуємо її в межі міста, насаджуэмо дерева, кущі, вирощуємо квіти.Нащадкам нашим треба також жити в людських умовах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Бух. 14.07.2017 14:40
Хай Зоря про свою заправку розкаже, наскільки вона законна та зовсім тіпа екологічна!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Михайло 14.07.2017 14:35
Без прочухана не доходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Лєсть 14.07.2017 14:19
Цитую зорро:
Там,де Зоря не в долі,він дуже обурений і занепокоєний.Ганьба виборцям, що вибрали решалу і хапугу разом з усім *укропом*.

Толя Залізяка рулить!
Оце мера здобули так здобули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 зорро 14.07.2017 13:07
Там,де Зоря не в долі,він дуже обурений і занепокоєний.Ганьба виборцям, що вибрали решалу і хапугу разом з усім *укропом*.