реклама
Привітання від міського голови
реклама
Аванс вже перерахований, колесо огляду виготовляють. Проте встановлювати його вже будуть навесні наступного року, у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» повідомив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

koleso-ogljadu-710x434 – Згідно з технологічним процесом виготовлення відбуватиметься протягом півроку. Це приблизно буде грудень. Я сумніваюся, що в грудні нам погодні умови дозволять встановлювати колесо огляду. Тому, найімовірніше, це відбуватиметься навесні, – відзначив він.

Нагадаємо, колесо огляду буде розміщене у парку «Сосновий бір» на локації колишнього атракціону. Вже підтверджено, що це місце відповідає всім вимогам для того, щоб встановлювати там атракціон. До слова, половина кабінок на колесі огляду буде відкритого типу, половина — закритого.

Що ж до ще однієї родзинки Черкас, а саме скверу «Юність», реконструкцію якого анонсували на цей рік, то поки що на ці потреби кошти міського бюджету не виділені, наразі «Дирекція парків» подала заявку на проведення тендерної процедури.

– Якщо тендерна процедура буде проведена, то це буде заявка на очікуване фінансування. Імовірно, це фінансування вже буде у наступному році. Хоча проект вже повністю виготовлений і готовий до реалізації, — повідомив Володимир Стойко.

Відповідно до цього проекту, планується реконструкція доріжок, облаштування невеличкої площі для проведення різноманітних міських заходів, укладання якісної тротуарної плитки, яка сформує певний візерунок скверу та облаштування поливу. Наступним кроком, який уже не закладений в цей проект, стане масштабне озеленення.

– Ще була ідея встановити три об’єкти у сквері туристично-розважального напрямку. В одному б, наприклад, продавалися сувеніри, в іншому – квитки в театри і кінотеатри і так далі. Це була ідея «Дирекції парків». Ще розглядалася ідея розміщення там квіткового павільйону, але на сьогоднішні день це все поки що тільки ідеї, – зауважив пан Володимир.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама