реклама
Програма навчання депутатів
реклама
У Черкаській області кількість працівників, які одержують мінімальну зарплатню, нижчу за встановлену чинним законодавством, поступово зменшується. Контролюють це питання члени міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, інформує сайт ОДА.

IMG_9040

Результати роботи представили під час чергового засідання групи на чолі з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем. Зокрема, учасники засідання обговорили  результати моніторингу щодо запровадження  мінімальної зарплати з початку цього року на підприємствах області.

За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду в області Світлани Зінник, на Черкащині кількість працюючих осіб, які отримали заробітну плату, меншу законодавчо встановленого мінімального розміру, у травні, порівняно з січнем, цього року зменшено майже на 49 %.

– При виявленні порушень законодавства про працю ми відразу ж інформуємо контролюючі органи, – каже Світлана Миколаївна, – до таких порушень належать, окрім власне нарахування заробітної плати менше мінімальної, ще й відсутність повідомлення про прийняття працівника на роботу; якщо 30 і більше відсотків працівників працюють на умовах цивільно-правових договорів; якщо протягом місяця відбулося скорочення на 10 і більше відсотків працівників тощо. І це дає свій результат. За надісланими Головним управлінням матеріалами, фахівці управління держпраці в області провели 92 перевірки. У 84 страхувальників по 625 застрахованих особах виявили порушення. В цілому складено 73 протоколи про адміністративне правопорушення до винних осіб та винесено 63 постанови щодо накладення штрафних санкцій до страхувальників на загальну суму майже 300 тисяч гривень. Головним управлінням ДФС в області 44 страхувальникам донараховано 8,4 тис. грн єдиного внеску.

У ході засідання також заслухали звіти голів робочих груп Ватутіного, Сміли та Умані.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #1 Галя 16.07.2017 07:28
Підвищили зарплату прибиральницям, а фонд заробітної плати не змінився. В результаті кваліфікованих працівників переводять на неповну ставку. Дуже позитивна тенденція :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр