реклама
Програма навчання депутатів
реклама

Темпи подолання наслідків негоди на Чорнобаївщині неналежні. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на виїзному засіданні регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Воно відбулося в п’ятницю в Чорнобаї, повідомляє офіційний сайт ОДА.

20170714_113029-e1500042860771

Саме Чорнобай та село Красенівка найбільше в районі постраждали від негоди 1 липня. В останньому населеному пункті її наслідки вже майже ліквідували.

– Я вдячний і місцевій владі, і аграріям, і громаді Красенівки за активну взаємодію, – зауважив очільник області. – Натомість ситуація в самому Чорнобаї мене обурює. Зі свого боку ми подбали про фінансовий ресурс і допомогу з районів – як коштами, так і будівельниками. Однак досі селищна рада не дала жителям ані гривні допомоги на відбудову пошкоджених будинків. Маю купу скарг. Ненакритими тут лишаються з півсотні будинків. Місцева влада списує все на збір документів. Але це не відповідь! Минуло вже два тижні від негоди. Сусідній Золотоніський район відбудовується значно активніше, хоч постраждав не менше. Але там справді бачу мобілізацію зусиль. У перші дні було організовано постачання будівельних матеріалів (ми домовились із виробниками) та надання допомоги жителям. Тому висновок один: влада Чорнобая має згадати, що її обрали жителі, і належне організувати роботу. Бо ресурс і можливості є, але бажання немає!

Збитки від негоди на Чорнобаївщині оцінюють у понад 177 млн грн. Із них – майже 11 млн грн стосуються об’єктів соціальної сфери.

– Наступного тижня вже має бути готова проектно-кошторисна документація та експертиза щодо об’єктів соціальної інфраструктури, – сказав Юрій Ткаченко. – Таке доручення отримало районне керівництво. Це все потрібно для того, щоб отримати кошти з резервного фонду державного бюджету. Я мав відповідні розмови з Віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком і Першим віце-прем’єром Степаном Кубівим. Водночас найближчі дні на Чорнобаївщину приїдуть додаткові бригади будівельників, ми про це подбаємо. Зокрема, й у саме селище: допоможуть із накриттям багатоквартирних будинків, поліклініки тощо. Я вимагаю персональної відповідальності від усіх місцевих владців за організацію робіт із ліквідації наслідків негоди, зокрема й від керівництва РДА. До кінця дня мені нададуть чіткий графік їхнього виконання.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, негода завдала Черкащині збитків на близько 400 млн грн. За класифікатором, це – надзвичайна ситуація регіонального рівня. В епіцентрі лиха 1 липня опинилися Золотоніщина та Чорнобаївщина. Також постраждали Уманський, Черкаський, Канівський, Драбівський, Катеринопільський і Шполянський райони.

20170714_090042-e1500042815573

реклама

Коментарі  

 
-2 #5 Світлан С. 19.07.2017 09:44
Дякуємо Петру Григоровичу і родині, що допомогли шифером. Де б ми його тут в Красенівці чи Привітному дістали. А вони відразу подумали про селян і привезли. Безкоштовно роздали, не так,як в Чорнобаї люди переплачували гроші, аби тільки вкрити хати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 а так 16.07.2017 15:30
Ресурс бачу і бажання його отримати є
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 федор принципиальный 15.07.2017 19:01
Бажання нэма,мабуть,у самого "горе-керивныка".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Явір 15.07.2017 18:22
Родина П.Душейка дійсно оперативно спрацювала в Красенівці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Щука 15.07.2017 17:51
Нічого не дали, а вже обурює! Ох і дєятелі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр