реклама

реклама

Начальник ГУНП України в Черкаській області під час сьогоднішнього брифінгу на прохання журналістів прокоментував резонансну ДТП, яка сталася 12 липня в Черкасах і спричинила загибель літньої жінки та поранення трьох військовослужбовців.

Лютий1

– Резонансний випадок, стався в центрі міста... З невідомих причин жінка-водій скоїла наїзд на пішохода. Пішохід загинула на місці ДТП, після чого автомобіль скоїв наїзд ще на декілька автівок (в одному з них їхали працівники однієї зі служб). Відкрито кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України, проводиться досудове розслідування, – скупо прокоментував подію пан Лютий.

За його словами, можливе коригування статті, за якою відкрито провадження, коли стануть остаточно відомі наслідки події (наразі троє поранених військовослужбовців проходять лікування від травм).

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Регіональна Тальнівщина 22.07.2017 22:53
Цитую Бух.:
І коментюй пан Лютий тепер, чтого мовчать прес.центр та така робота у підлеглих...


Таке буває в випадках, коли ставлять на керівну посаду відверту риготу. Зате черкащаніни, "уманські хабадники" та інші комуно-сєпарські елементи цілком задоволені. Їх не цікавить безлад на дорогах, їх цікавить тільки руцкій мірок і контроль над холуями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 СОЛДАТ 22.07.2017 20:22
Цитую кук43:
Да выкрутится Дмытривна, чего бучу подымаете.

Щось "бульба" з коментаріями пропала.Чи не Дмитрівна під цим ніком "працювала" :-) :lol: ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 депутат 20.07.2017 14:43
Цитую вітаю:
а де ж наші активісти ? майданівці, корпуси , об"єднання і тому подібне ? чомусь це їм нецікаво ...

Продажні шкури.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 про конкретне 20.07.2017 10:58
Цитую Верник:
Цитую про конкректне:
Цитую ХМ:
скупо прокоментував - значить пішли пропозиції))


Прокоментувати повинен слідчий, як процесуально незалежний і самостійний суб'єкт кримінального процесу. А ми, в свою чергу, хочемо почути від пана В.В.Лютого зовсім інше, а саме інформацію про якісну систему управління в правоохоронній діяльності.

ви вірите шо в нас слідчі процесуально незалежні????)))


Знав таких працівників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Верник 19.07.2017 22:34
Цитую про конкректне:
Цитую ХМ:
скупо прокоментував - значить пішли пропозиції))


Прокоментувати повинен слідчий, як процесуально незалежний і самостійний суб'єкт кримінального процесу. А ми, в свою чергу, хочемо почути від пана В.В.Лютого зовсім інше, а саме інформацію про якісну систему управління в правоохоронній діяльності.

ви вірите шо в нас слідчі процесуально незалежні????)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 про конкректне 19.07.2017 14:59
Цитую ХМ:
скупо прокоментував - значить пішли пропозиції))


Прокоментувати повинен слідчий, як процесуально незалежний і самостійний суб'єкт кримінального процесу. А ми, в свою чергу, хочемо почути від пана В.В.Лютого зовсім інше, а саме інформацію про якісну систему управління в правоохоронній діяльності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 кук43 18.07.2017 20:48
Да выкрутится Дмытривна, чего бучу подымаете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 КоМент 18.07.2017 11:16
Цитую вітаю:
а де ж наші активісти ? майданівці, корпуси , об"єднання і тому подібне ? чомусь це їм нецікаво ...

Одне з двох: -або "здулися" вже; -або "поводок" вкоротили ! Бо щось останні пів-року їх дійсно не чутно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 ХМ 18.07.2017 11:01
скупо прокоментував - значить пішли пропозиції))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Сидоров. 18.07.2017 08:30
Як видко з того що робиться нічого не змінилося у роботі що міліції , що тепер поліції.Бідак стає винуватим , грошовитий плює на всіх. А допомагають їм у цьому наші правоохоронні органи. Думалось що лютий наведе порпядок , але не трапилось так.