реклама
Компанія Google разом з міністерством культури України оцифрувала сім музеїв просто неба в різних регіонах країни і створила віртуальний тур ними. Про це пише «ВВС Україна» з посиланням на блог компанії.

_96983864_f14cbee3-8463-4254-9b9c-ee1901e4de99

На спеціальному сайті «Музеї України просто неба» можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом.

3D-тури музеями також доступні в режимі Street View на Картах Google.

Проект є частиною кампанії «Автентична Україна» і складається з музеїв народної архітектури та побуту у Києві (Пирогів), Львові («Шевченківський гай»), Переяслав-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізької Січі – заповідника «Хортиця» (Запоріжжя) та резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині.

Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами – українською, російською і англійською.

360-градусні панорами дозволяють прогулятися територією музеїв, зазирнути всередину будинків і ознайомитися з експозиціями.

«Такі проекти – чудове поєднання сучасних технологій і вікового надбання нашого народу», – сказав міністр культури Євген Нищук.

У рамках кампанії «Автентична Україна» уже представлені віртуальні тури дерев'яними церквами карпатського регіону, що вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур Київським національним академічним театром оперети.

Фото: ukraine.googleblog.com

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...