реклама
Sucurity Police

реклама

У рамках експерименту «Обозревателя» до голів облдержадміністрацій телефонував працівник видання, представляючись «англомовним естонським журналістом». Так «Обозреватель» намагався з’ясувати рівень знання мови керівниками областей. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко англійською не розмовляє, але має фахівця, який робить це замість нього.

18194867_1891300727817917_5029014771777009909_n

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко виявився неангломовним, але теж скористувався англомовним помічником. Після губернаторського «ван момент» слухавку взяв англомовний помічник. Але згодом пан Ткаченко оговтався та зауважив, що не має часу на відповіді, бо в нього нарада.

170719prankerilyustratsiya_1

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #27 СОЛДАТ 26.07.2017 15:36
Цитую ХМ:
Цитую Дубина:
Мама мія, де нам взявся цей не освічений водій та й ще і ліневий дуже...

де взявся???? Люди кажуть, що за гонорарчик його призначив Турчинов, який на крові людей після майдану дорвався до влади. Не знали??

І багато крові ти пролив на майдані? Які саме "люди" кажуть? Розмір "гонорарчика" тобі також відомий? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 До речі... 26.07.2017 15:11
А "суддя" напево "учителиця"...так як буцімто в школі ...на диктанті в "шостому" класі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 ХМ 26.07.2017 12:28
Цитую Дубина:
Мама мія, де нам взявся цей не освічений водій та й ще і ліневий дуже...

де взявся???? Люди кажуть, що за гонорарчик його призначив Турчинов, який на крові людей після майдану дорвався до влади. Не знали??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 А судді хто? 26.07.2017 09:22
Цитую Дубина:
Мама мія, де нам взявся цей не освічений водій та й ще і ліневий дуже...

1."НЕОСВІЧЕНИЙ" пишеться разом, а не двома словами.
2."ЛінИвий" пишеться через літеру "И".
Ти дуже гарно і самокритично себе називаєш, "Дубина", але перш ніж когось критикувати за незнання англійської - вивчи хоча б українську :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Дубина 26.07.2017 07:01
Мама мія, де нам взявся цей не освічений водій та й ще і ліневий дуже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Овдієнко 25.07.2017 10:40
Водій він і в Африці водій...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Комівояжер 24.07.2017 09:13
Цитую Palych:
Якийсь коматоз, ніби з "Крутого піке":

- Who is this?
- This is our stewardess! (c)

Do not be smart. Be more simple.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Palych 24.07.2017 08:11
Якийсь коматоз, ніби з "Крутого піке":

- Who is this?
- This is our stewardess! (c)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 СОЛДАТ 23.07.2017 22:48
Цитую Лора Рубченко:
Так..Ткаченко це не гувбернатор,а пародія...За таке не долуге керування областю і такий "ремонт" дамби його потрібно негайно звільнити

Так в чому справа?Звільни. :lol: До речі - "губернатори" (слово пишеться без букви "В") це таке собі кацапське словечко.Ткаченко (який би він не був) все-таки Голова ОДА. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Лора Рубченко 23.07.2017 13:10
Так..Ткаченко це не гувбернатор,а пародія...За таке не долуге керування областю і такий "ремонт" дамби його потрібно негайно звільнити