реклама

реклама

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку погрожують. Відповідну записку та предмет, що схожий на бойову гранату очільник міста виявив сьогодні у своїй поштовій скриньці. Про це повідомили в ГУ НП Черкаської області.

C9nlm5HXYAU8XdQ

Кримінальне провадження відкрито за статтею 350 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи по встановленню особи зловмисника.

Сьогодні вранці до поліції надійшло повідомлення від міського голови міста Черкаси про те, що він в своїй поштовій скриньці виявив предмет, схожий на гранату. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, експерти, кінолог з собакою та вибухотехніки. Оглядом місця події встановлено, що вказаний предмет являється ржавим корпусом від гранати Ф-1 в якому знаходилася записка з погрозами.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 350 (Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок) Кримінального кодексу України. Проводяться заходи по встановленню особи зловмисника.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 владимир 25.07.2017 13:55
Цитую Щука:
Це нормальне явище для сучасної України. Привід меру побудувати в Соснівці неприступну фортецю! А може поселитись на дачі Андреєва?

В Мошни до Одарича !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Дістало 25.07.2017 08:33
Цікаво, а чи багато людей у нас з ранку заглядають у поштову скриньку?:) Мабуть американських кін передивився Толік:) А граната таки уже була у Лисянці перед виборами, чи то в нього кидали, чи то він сам підкинув так досі і невідомо:) Чим далі тим цікавіше:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Ох 25.07.2017 00:07
Дивна звичка шукати в гранатах інформаційний привід звернути на себе увагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Джон Дір 24.07.2017 18:08
згадав. колись уже ж писали газети що у бондаренка кидали гранату коли він ішов у нардепи. Але не попали. чи я помиляюсь? може стара пісня? Треба нові ідеї. пане мер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 лего 24.07.2017 18:05
Цитую Бух.:
От у Бондаренка ніякої фантазії... то перед виборами машину тіпа побили аби рейтінги підняти... то отак гарнату собі підклав у поштову скриньку...


гранату - дешевше. машина - ціла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Федорович. 24.07.2017 16:33
Є привід за рахунок бюджету утримувати охорону. Відчуває напевно ,що не всі обіцянки виконав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Сидоров. 24.07.2017 13:57
Мда. і хто йому повірить, чесному мерові, що йому нізащо підклали гранату. Не заряжену, правда.Хоч би постидався афішувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 федор принципиальный 24.07.2017 13:00
Значит,есть за что погрожувать або дешевые понты,а может с кем то не поделился,а что скажет андрюша ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Щука 24.07.2017 12:30
Це нормальне явище для сучасної України. Привід меру побудувати в Соснівці неприступну фортецю! А може поселитись на дачі Андреєва?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Світлана 24.07.2017 12:00