реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не збирається обзаводитися охороною після вчорашнього інциденту з підкинутим до його поштової скриньки корпусом від гранати. Про це він сьогодні повідомив журналістам, інформує «Про все».

maxresdefault-3-500x281

– Я не хотів би робити ніяких заяв. І скажу відверто, коли приїхала поліція, то я пропонував просто викинути той предмет. Бо хтось може це розцінювати, як підготовку до виборів чи ще щось. Але поліція задокументувала факт, – розповів Анатолій Бондаренко.

Міський голова припускає, що підкинути муляж до скриньки могли просто «якісь хворі» люди. Й додав, що людину, яка проходила службу в спецпідрозділі ЗСУ, якимись записками не залякаєш.

– Такі погрози – на рівні 3 класу. Я серйозно це не сприймаю. Але неприємно, бо в мене є родина. І їй я про цей випадок я сказав тільки під обід... – зазначив міський голова. – Але, якщо такі речі відбуваються, то я розцінюю це як те, що наша команда рухається у правильному напрямку. І якщо ми комусь наступили на «потоки», які десятками років перерозподілялися, то ми й далі рухатимемося у цьому напрямку.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 dds 29.07.2017 19:01
яке вдв на склади 2роки рило одйдав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 СОЛДАТ 26.07.2017 14:50
Цитую Сидоров.:
Ти ба, оказується що наш мер ще й термінатор.Крім того що залізяка.Але все рівно свої передвиборчі обіцянки не виконує.

Обманув тебе наівного і довірливого своіми обіцянками? А ти ж ,біднесенький, так йому вірив цьому Бондаренкові, ти ж за нього голосував, ти ж так довго вагався за кого голосувати? Ти ж знав що він - залізяка,чи не знав?Ти Сидоров мабуть просто ЛОХ.Політикам вірять тільки дурні. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Світлана 26.07.2017 14:35
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Федорович.:
Солдат, ти напевно з команди, тобто, бригади Бонда? Та тобі самому не стидно за місто, яке за роки успішного керування перетворилося в смітник. Не бачиш що всі бізнесові питання вирішуються по понятіям а не по закону? В бюджеті ,завдяки децентрелізації є кошти, але використовуютьс я тільки по тих напрямках де можна вкрасти. Напевне ти причетний?

Я не з команди Бондаренка.Чи вирішуються питання "по понятіям" чи по закону мені невідомо.А з приводу перетворення міста на смітник- при Олійникові чи Одаричу водо було ідеально чистим і доглянутим?Чи при іхньому керівництві міський бюджет не "пилявся"? Якщо Ви, Федорович, маєте достовірну і документально підтвержену інформацію про розкрадання то чого не йдете з нею в прокуратуру?СБУ? НАБУ?Що вам мішає? ;-)

Смішно!!! Фонтан за 400 тис.грн. Нема ні грошей, ні хфонтану. Бондаренко спочатку:"Це я. Я молодець!", а потім:"Я нічого не знаю і не ведаю!" Від прокуратури тиша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Сидоров. 26.07.2017 14:16
Ти ба, оказується що наш мер ще й термінатор.Крім того що залізяка.Але все рівно свої передвиборчі обіцянки не виконує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 СОЛДАТ 26.07.2017 10:43
Цитую Федорович.:
Солдат, ти напевно з команди, тобто, бригади Бонда? Та тобі самому не стидно за місто, яке за роки успішного керування перетворилося в смітник. Не бачиш що всі бізнесові питання вирішуються по понятіям а не по закону? Не помітив що Бонд уже нічого в місті не вирішує, а вирішують за нього. І все що розпочато в місті не має, і на жаль напевне, не буде мати логічного завершення? В бюджеті ,завдяки децентрелізації є кошти, але використовуютьс я тільки по тих напрямках де можна вкрасти. Напевне ти причетний?

Я не з команди Бондаренка.Чи вирішуються питання "по понятіям" чи по закону мені невідомо.А з приводу перетворення міста на смітник- при Олійникові чи Одаричу водо було ідеально чистим і доглянутим?Чи при іхньому керівництві міський бюджет не "пилявся"? Якщо Ви, Федорович, маєте достовірну і документально підтвержену інформацію про розкрадання то чого не йдете з нею в прокуратуру?СБУ? НАБУ?Що вам мішає? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Федорович. 25.07.2017 19:06
Солдат, ти напевно з команди, тобто, бригади Бонда? Та тобі самому не стидно за місто, яке за роки успішного керування перетворилося в смітник. Не бачиш що всі бізнесові питання вирішуються по понятіям а не по закону? Не помітив що Бонд уже нічого в місті не вирішує, а вирішують за нього. І все що розпочато в місті не має, і на жаль напевне, не буде мати логічного завершення? В бюджеті ,завдяки децентрелізації є кошти, але використовуютьс я тільки по тих напрямках де можна вкрасти. Напевне ти причетний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Режисер 25.07.2017 17:13
Скільки можна крутити одну і ту ж платівку? :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 СОЛДАТ 25.07.2017 14:20
Цитую Шухер:
Залізяка із "спецпідрозділу". Ховайся хто може. Термінатор, блін ))

Він не Термінатор, але як не крути своі 2 роки в десантурі чесно відслужив.Ти йому просто заздриш "шухернутий". Що б про нього не говорили ( до нього як до кожного високопосадовця є багато справедливих запитань) але все-таки видно що він старається і зробив немало хороших справ.По крайній мірі він не такий як п&дор Олійник, що гавкає зараз з москви.Я розумію що серед "критиків" Бондаренка багато людей з бувшоі влади, яких попхнули від "корита",багато таких які все життя "проти" когось чи чогось,багато таких для кого "чим хуже тим краще",багато просто у&бнів на кшталт тих, хто підсунув ту "гранату" в поштову скриньку.Але ми цю людину вибрали на посаду мера і повинні нести за це відповідальніст ь (а ще краще допомагати по мірі можливостей) а не скиглити. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Федорович. 25.07.2017 13:47
Хід на упередження. А то раптом хтось щось надумає?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Железяка-поушамездяка 25.07.2017 13:34
"Спецпідрозділ зi збору та утiлiзацii металобрухту" :lol: